şükela:  tümü | bugün
  • normal zamanda içenler ile arasındaki farkı ,dini bütün mümin yazarlarımızın aydınlatması gereği doğmuştur.
    ek: derviş kalıbına girip amlı götlü konuşan yavşakların fikri lazım değildir.
    ek 2: başlık altında sorduğum soru yüzünden küfür eden orospu çocuklarına uyarımdır.beni küfür yemekten laçkalaşmış akoğlanlarla karıştıranların ta amk.adam gibi icazet alacağımız bir soru sordum.yavşaklığın lüzumu yok.
    ek3: halen küfür etmeye devam eden kifayetsizler haricinde soruma düzeyli cevap veren tüm yazar kardeşlerime teşekkür ediyorum.
    ek4: ülkede binlerce sorun varken bu başlığın gündemde kalmasının en azından bir yararı dokunsun.
    darmadagintepesi adlı yazar arkadaşın ricası üzerine ekliyorum.
    (bkz: sivrihisar devlet hastanesi acil servisi rezaleti)
  • kimseyi ilgilendirmeyen hesaptır.

'sanane lan amınoğlu' diyeceğimdir.
  • ahiretteki umrumda değil, meyhaneye vereceğimiz hesabın derdi daha önemli. rakısı, birası, yemeği, mezesi hepsinin fiyatı ikiye katlanmış bir yılda.
  • bazılarının cebi doludur, öze inanır, ona hesaplar vız gelir, bazılarının cebi boştur, ne yaparsa yapsın aklı hesaptadır. hatta yan masanın hesabını bile dert eder kendine.
  • valla daha gitmedigim icin bilemiyorum. bu dünyada su an bi bira icin mekana gore degisiyor ama ortalama 20 lira veriyorum. umarim orasi daha pahali degildir.
  • ay sanki ramazan harici sevap da ramazanda içtiğimizi dert edeceğiz.
  • ahirette kdv burdaki gibiyse baya bi girecek olan hesaptır.
  • din hocamıza benzer bir soru sormuştuk. derste biraz da hocayı sıkıştıralım istedik.
    cevabı;
    “çocuğunun, eşinin rızkını alkole yatırmıyorsa, içip içip etrafına eziyet etmiyorsa onun hesabını verir. asıl göz göre göre yalan söyleyen bunun hesabını veremez” demişti.
    bana göre ise eğer öyle bir hesap sorulacaksa ne içtiğinin değil yediğin nanelerin hesabını sorarlar.

not: şamanspor.
  • aaa alkolü asıl cennetteki şarap ırmaklarından içeceksin. dünyada biraz pahalı ama orda pek günahı yok.
418 entry daha