şükela:  tümü | bugün soru sor
 • "gotta have my bowl, gotta have cereal" , "which seat do i take?" gibi ileride kesin kult olucak sozlere imza sahane genc kizimiz, twitter, facebook gibi sosyal paylasim sitelerinde bolca paylasmis arkadaslarim, beynimin akip gittigini hissediyorum zaten. miley cyrus'dan da beter bu. \

  ayrica o parti sahnesi nedir? 11-12 yasinda herkes sanirim, alkol vs hicbir sey yok. tipler cocuk gercekten hala, ha bir de "green screen" kullanilarak cekilmis o ustu acik araba ve dolunay sahnesi de cok gereksiz olmus rebecca.
 • justin bieber bu kızın yanında bob dylan gibi kalıyor.

  - dün perşembeydi, bugün cuma, yarın cumartesi, sonra da pazar gelecek!
  - hmm...
 • internet üstünde aşırı geyik konusu olmuş durumda, friday şarkısına nefret kusan bir amerikan genci için;

  http://www.youtube.com/watch?v=yj9xip6xnxs
 • sinir bozucu bi şekilde saniyesinde ağıza takılan ve "which seat can i take ?" felsefi sorusunu hayatımıza sokan friday isimli şaheseri seslendiren tiyneycır. klipteyse en beğendiğim unsurlar dans etmeyi kendi ekseni etrafında sağa sola dönmek veyahut saçları savurarak başı bir sağa bir sola vermek zanneden arkadaşlarla hanım kızımızın tek tellik kakülü oldu. bakarsın ilerde bieber saçı gibi moda olur bu tek tel kakül.
 • (bkz: friday)
 • friday adlı sevgilisiyle ayrılmış ve bunun üzerine bir şarkı yazmış, henüz ergenlik çağına gireli de birkaç gün olmuş bir kızdır.

  yani klipten ben öyle anladım. böyle sonlarda bek* vokalde öyle bir friday diyor ki... siz de izleseniz öyle sanırsınız.

  hayır en çok neye üzülüyorum biliyor musunuz? biz 24 yaşında içki kullabilecekken bu kızın 13 yaşında (14'ten bir gün bile alıyor gibi değil çünkü) party party gezip fun'dan fun'a atlamasına...

  edit-oryal not: kızın hareketlerinde bir ne yapacağını bilmez türk şarkıcı havası sezdim. hani böyle şarkı "eğlenelim, cuma-cumartesi-sonra pazar, parti parti hop hop" diyor ama kız sanki "abi kamera beni çekiyor. nereye baksam? elimi nereye koysam? iki sallanayım da bari çok moron gözükmeyeyim." diyor.

  son edit: kız kader'e benzemiyor mu?

  http://i44.tinypic.com/2nr0bxe.jpg
 • hasiktir!

  aynı amcamın kızı lan bu?!
 • araba kullanacak yaşta arkadaşları olan ama arkadaşları tarafından alınacağını bildiği halde otobüs durağında bekleyen bir kızdır.

  klibin içindeki rap bölüm fena ötesidir...

  şarkısının bob dylan söyleseydi nasıl olurdu şeklinde bir parodisi de yapılmıştır...

  yalnız şöyle bir durum var 24 defa dinledikten sonra insanın diline takılıyor söylediği şarkı...

  justin bieber'ı 2 defadan fazla dinlediğinizde insanda mide hasarı oluşuyor... o yüzden justin bieberdan daha az rahatsız edicidir sonucuna varıyorum.
 • auto tune harikasi.