• aynen kanka;
    cehape , pekaka , fetö , pyd , imamoğlu , terörist , zart zurt.

görsel
    sağ arkadaki , sözde bir ülkenin bayrağı.
  • ben de diyorum bu akşam sözlükte bir sessizlik, bir sakinlik var. troll sayısı azalmış. meğer akp genel başkanı barzani ile görüşüyor, sözde kürdistan bayrağı önünde poz veriyormuş.

barzani de türk cumhurbaşkanını kürdistan bölgesinde ağırlamaktan memnuniyet falan duyuyormuş. tık

o zaman ben de terör örgütleri ile işbirliği yapan cehapeyi kınıyorum kardeşim. ulan yatacak yeriniz yok be.
  • -ben artık fenerbahçe’yi tutmuyorum.

bu aslında fenerbahçe’yi kollamayı bırakın demekti kimse anlamadı mı.
  • tanım: gelmiş geçmiş en büyük fenerbahçe düşmanı.

ali sami yen cumhurbaşkanı olsa fenerbahçe 2005’den beri yaşadıklarını yaşamazdı. bu adam gitmeden fenerbahçe asla şampiyon olamaz.
  • türkiye bir belgesel olsaydı adı rte olurdu..

bizim tüm eksiklerimizi tüm yanlışlarımızı yüzümüze vuran,
    din denilen mitolojik iyilik halinin gerçek yüzünü gösteren,

bir müsibet bin nasihat düsturuyla iniltili irticai faaliyetlerin bir ülkeyi nasıl yokoluşa sürüklediğini ve tsk nın 28 şubatta ne kadar haklı olduğunu ıspatlayan,

saf kötülük hali ile türk vatandaşı olmaktan utandıran,

görgüsüzlüğümüzün çapsızlığımızın geri kalmışlığımızın özeti bir mehmet ali birand belgeseli gibidir sayın bay ekonomist..

bu arada tomografi cihazının rent a car la alındığını düşünecek kadar da müthiş bir bilgi birikimi de vardır.
  • murat kurum'un kazanacagina inandiysa diyecek pek bir sey yok.
  • bugün anıtkabire gitmemiş. bağdat ziyareti'nin 23 nisan'a denk gelmesi enteresan.
  • satılık yalaka gazetecileri etrafına toplayıp aptallara masallar anlattığı uçak seanslarının 23.04.2024 tarihli olanında;

fahiş fiyatlara (kendi eliyle yarattığı enflasyona) çözüm olarak ambalajlara fiyat yazılmasını önermiş

:)))))))))

ekonomi dehası, islam ümmetinin önderi, bilal'in babası
  • cumhuriyet'im 100. yılında ve bugün 23 nisan'da, türkiye büyük millet meclisi'nin açılış yıldönümünde, bu kutlu bayramda, yine ait olduğu yerdedir.

gitmiş bilmem hangi tekkenin, tarikatın şıhı-şeyhi ölmüşse, onun cenazesinde.

tam olman gereken yerdesin tayyip.
  • dik duran troller bugün başka bir pozisyonda sanırım. zira aynısını chp'den birisi yapsaydı ortalık yıkılmıştı. karakter vücut bütünlüğü gibidir, doğuştan olmayınca olmuyor.

t: cumhurbaşkanı.
hesabın var mı? giriş yap