şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 14 liraya satılan "classic hamburger"inin hamburger köftesini +5 lira vererek 50gr büyütebiliyormuşsunuz.ben de öyle yaptım.gelen hamburger köftesi toplam 50gr değildiyse bende bir şey bilmiyorum.peki nerden mi biliyorum çünkü yıllardır spor yaptığım için hergün en az 300 gr et/kıyma/ tavuk vs yerim ve hepsini evdeki mutfak tartımla kendim ölçerim.artık ezberledim yani yiyeceklerin gramajlarını.yani 19.5 liraya küçücük bir hamburger ve yanında 6 7 adet patates (menü değil) yemek istiyorsanız eskişehirdeki bu" home made" hamburgerciye gidebilirsiniz.köftesi de yanıktı evet.
  • çalışanlarını sigortalamayı reddetmekle birlikte asgari ücret bile vermeyerek boykot listemde sağlam bir yer edinen işletme.

    kaynak: https://www.evrensel.net/…sune-bir-ornek-red-kampus
  • kocaman ekmeğin için kuş gözü kadar köfte koyan burgerci...

    eskişehir için fellas reklamı olacak ama yemin ediyorum fellas hem daha lezzetli, hem de daha doyurucu... kaç kez yemişimdir bir kez pişman olmadım...
  • üniversite caddesindeki şubesini satış yapamamaktan dolayı kapatmış burgerci. eşek yüküyle verilen parayla bile doyamayınca kimse bir daha gitmez tabi. yemeksepetinden siparişleri kanatlı avm’nin karşısındaki şubesi gönderiyor ancak hamburgerleri yanık gönderiyorlar, ısrarla belirtmenize rağmen.

    lakin tadı çok güzeldi gerçekten, lezzet konusunda eskişehir’deki en iyi burgerciydi(ikincisi gorill, üçüncüsü fellas olabilir). üzüldüm yine de.