• ikinci tercihine yerleşmesidir. hayırlı olsun diyor, başarılarının devamını diliyorum.
  • "nooldu gücüne mi gitti?" demek gerekir bunun için lagaluga yapan kıza.
    ben bunun evlenmelisine sahit oldum. çocuk evlenme teklif etmiş kız kabul etmemiş, sonra kızın çocukluk arkadaşı olan diğer kıza evlenme teklif etmiş kız kabul etmiş.
    sonuç;
    kız nikahı bastı, bağırdı çağırdı... ama hiç bir şey olmadı. mutlu mesut yaşıyolar... diğeri de kuduruyodur heralde hala...
  • tüm ergenlerden beklediğim karakterli duruşu sergilemiştir.
    onun yarrağını gezdiren yesin şu andan sonra. siz erkekliğinizin damarlarınıza pompaladığı dölleme arzusunu doyasıya yaşamak için çabalayın. sizi reddeden egoist dallamaların kapısını aşındırmak size hayatta zaman kaybı olarak geri dönecektir.

milyon yıllık şu geyiği iyi analiz etmek lazımdır.
    "erkek aşkını kanıtlamak için acı çekmeli, direnmeli, yalvarmalı" ve hatta;
    "erkek aşkının ciddiyetini göstermek için, niyetinin ciddi olduğunu göstermek için çaba harcamalı"

hassiktirin ordan. tüm bu arzunun altından söylenenin aksine ilgiye olan ihtiyaç ve önemsenme arzusu yatıyor. birini parmağında oynatmak egonun kazanlarında yakılan odunu kamyon kamyon taşıyor kişiye. kaldı ki aşk öyle gösterilen, kanıtlanan, desteklenen bir duygu değil. aşk seks yapmaya zihnen ve bedenen hazır iki insanın genetik uyum ile bir araya gelmesine yardımcı olmak için fiziken beden tarafından desteklenen bir kimyasal tepkimedir. bas döndürücü, sarhoş edici, sersemleten bir duygu olarak algılanır. bunu hissetmiyorsan o adam göt loblarıyla sana higs bozonu yakalasa yine olmaz yine olmaz.

yani özetle kendi ilgi ihtiyacını ona hizmet etmesini beklediği şuursuz zombilerden karşılamaya alışmış götverenlerin ekmeğine yağ sürmediği için yerden yere vurulan bu adam aslında doğanın ondan beklediği kayıtsızlıkta davranmıştır. bu şartlar altında kendisine her türlü yardım ve yataklık yapılmalı, bu suyun aktığı yönde kanoyu kullanma rahatlığı kendisine yaşatılmalıdır.

iki kişilik aşkı tek bir tarafın sırtına yükleme sevdalısı karaktersizler de bilmelidir ki içinden am suyu ve dölden şelaleler akmayan, salya sümük sevişilmeyen ilişki sapıklıktır. bu arzuları hissetmediğiniz birini sırf kişisel tatmininizi yaşamak için kullanıyorsanız bu hem sapıklık hem kötü niyetli olmaktır. bedeninize saygı duyamıyorsunuz bari zihninizi özgür bırakın. size yönelen her ilgiyi çıkarlarınız için kullanarak varabileceğiniz en yüksek mertebe tartışmasız yüksek bir vizite ücretiyle dört ve üzeri yıldızlı otellerde orospuluk yapmaktır.

şu anasını siktiğimin dünyasında fare öldürmenin bile bilimsel bir etiği var ama insan ilişkilerinde daha herhangi bir etik geliştirilebilmiş değil. erkek çabaladıkça taşak oğlanı yapılıyor, çabalamazsa ciddiyetsiz maymun iştahlı oluyor. şu muamelenin onda birini bir kadına yap üç günde kanser olur ölür gider. ama her erkek ömrü boyunca kimi sevse önce bir hayatı sikiliyor. nasıl olsa erkeğin kabuğu sert diye sırtımızda kırılmadık sopa bırakılmıyor.

burada şimdi detayına girmem doğru olmaz ancak bana ulaşan sorularda, maillerde kadınların kendilerine aşık erkeler hakkında nasıl konuştuğunu duysanız sokaklarda sapanla kadın avlarsınız yemin ediyorum. bir süs köpeği gibi, bir sokakta yaralı bulunmuş kedi gibi falan bahsediliyor aşık erkekten. yani sevdiği kadının kendisi hakkındaki şu yaklaşımını bilse erkek, hiç ereksiyon olamaz, gururunu toplaması yıllarını alır.

bu bağlamda daha önce de verdiğim "erkekler için bir ilişkiye başlamanın en iyi yolu" formülünü tekrar vereceğim. bu sayede hem ego pompsı olmayacaksınız hem de kimse sizi amında oynatamayacak ey ergenler.

1- birine aşıksan gidiyorsun bunu net bir biçimde yavşaklığa vurmadan gözlerinin içine bakarak anlatıyorsun
    2- ısrardan ve yalakalıktan uzak duruyorsun.
    3- ilgini makul aralıklarla yüz yüze uzatmadan kadınına hissettiriyrosun.
    4- kendine başarılı olacağın bir dal seçip ona yöneliyorsun. öyle ki hoşlandığın kadın onun senin hayatında önemli bir yerin olduğunu biliyor ama en önemli yerde olup olmadığından şüphe duyuyor.
    5- kadın sana yaklaştığında sapıtıp hücum etmiyorsun. onun geldiğinin 1,5 katı uygundur.
    6- konuşmalarını ayaküstü konuşmalar, ciddi konuşmalar ve günlük/geyik konuşmalar olarak üçe bölüyorsun.

ayaküstü konuşmalar
    mekan; herhangi bir yerde denk gelindiğinde, gelip geçerken falan
    süre; en fazla iki dakika
    konu: kadının güzelliği, kokusunun güzelliği, onunla bu tip tesadüfi karşılaşmaların kişiyi ne kadar mutlu ettiği. vb.

ciddi konuşmalar
    mekan; kantin gibi kampüs gibi cafe gibi oturularak sohbet edilen yerler
    süre; konunun akışına bağlı
    konu; kadının güzelliği, onunla olmanın kişide yarattığı mutluluk ve sahip olduğunuz meziyetlerden sinsi bir buket. kadın sizn sahip olduklarınızı bilmek ister ama modern dünyada bunu öyle gözüne sokarak yaparsanzı sizden tiksinir. muhabbete yedirerek yavaşça meziyetlerinizi masaya dökmelisiniz. sıkıntılarınızdan bahsetmeyin. pozitif ve güven veren bir duruş sergileyin

günlük/geyik konuşmalar
    mekan; kızın arkadaş ortamı, ayaküstü veya oturulan yerler.
    süre; çevrenizdeki insanların yüz mimikleirne ve tepkilerine bağlı. ortamın şaklabanı olarak isim yapmayacağınız bir süre.
    konu: kadının güzelliği ve onunla olmanın insanda yarattığı mutluluk. güncel gündelik önemli konular, komiklikler şakalar.

işte yazının burasında çok sıkıldığımı fark ettim sizden sayın okur.
    siz buraya kadar gelin
    sıkıştığınız yerde bana mail atın
    limonkimyonzorro@gmail.com

şunu da okumayı ihmal etmeyin;
    (bkz: ilgi kadınların afyonudur)
    (bkz: ergen/@limon kimyon zorro)
  • kadın ile erkeğin farklılığını en net biçimde açığa çıkaran durumdur. şöyle ki eğer bir hatun bir erkeğe yazsa, erkek onu reddetse ve 2 gün sonra hatun başka bir erkek arkadaş yapsa, reddeden erkek "ya ne yapacaydı, akıllı hatunmuş" der, ama tersi olduğunda hatun kişi erkek için "şerefsiz, hazımsız" der. olay budur.
  • reddeden kızın kendini tek ve en üstte gören egosuna inen şamar. eleman çöllere düşmeliydi ona sorsan.
  • halbuki mal, reddedildin, o kapris kumkumasını bekliyceksin ömür boyu, mutluluk senin neyine lan it?!
  • ceza sahsına girerken elini top istemek için kaldıran, sağ kanattan akan malum kızımızıdan orta gelmeyip barcelona gibi orta alanda top çevirmeye karar verince, soldan akan diğer kızdan gelen topa çıkıp jan koller kafası vurup kaleciyi içeri sokan erkeğin hareketidir. soldan akan kız asist yapıp kıymet görürken, sağdan akamayan, top çevirmekle meşgul kızımız ayağında topla kala kalır.
  • + ceren ben senden çok hoşlanıyorum ya, nasıl yapsak?
    - ah be canım ben seni sadece arkadaş olarak seviyorum ya.
    + peki o zaman, unutalım.

2 gün sonra...

+ aa ceren naber?
    - iyiyim gökhan, sen nasılsın? iyi misin?
    + iyilik benden de, sevgili yaptım işte takılıyoruz.
    - höm? nasıl ya? baya çabuk tutmuşsun elini...
    + yaa sorma. bak şu bankta oturuyor işte, adı selma.
    - ......
    + ee bir şey demeyecek misin?
    - kartondan mı yaptın sen onu?
    + sadece %50'si karton. beni reddettiğin gece kabasını aldım süngerle, ertesi gün karton ve mukavvayla tamamladım. saçlarda da ören bayan atlas modelini kullandım ha.

(bkz: sevgili yapmak)
  • tam ilk yarı bitmek üzereyken gol atmak gibidir.
hesabın var mı? giriş yap