kuja

  • 4454
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 yıl önce

civilization v

yüksek zorluk seviyesinde efsane senaryolar ortaya çıkıyor.

ben ingiltere ile oynuyorum, 2 sehirle basladım sonra 4'e çıkardım taaa uzak adalarda. kültür imparatorluğu kurmaya çalışıyorum tepemde de bismarck'ın almanyası var eşek kadar imparatorluk, 25-30 şehri var. şey gibi düşünün, kedi ile orangutan bir odada. ulan bir de koca kıtada bir biz varız bir de alexander (salla bunu kömürü makyaj malzemesi sanıyor)

biz bununla milattan önce 3500'lü yıllarda savaşa girdik.

benim imkanlarım belli, 2 archer'im var başka da bir şey yapamıyorum. bu herif'de her 5'turn'de bir 3-4 birlikle saldırıyor. bir de ragosa var city state, benim worker'lar bir şehirden ötekine giderken hooooop kapıveriyor bunları. ahahah tam tımarhane.

millattan önce 3500 senesinde başlayan savaş 1950 senesi itibarı ile devam etmekte. bir 100 yıl savaşları vardı ya, bu da 5500 yıl savaşları işte.

hani 3500 senesinde bir archerim vardı ya, hala yaşıyor o şehirden oklaya oklaya en az 200-300 birlik öldürmüştür (hayır, abartmıyorum). artık upgrade edecek bir şeyi kalmadı, her turn'de 2 saldırı, +75% atak bonus, dağların üzerinden ok atmalar (ciddiyim, fuji dağının arkasında düşman var benimkiler fuji dağının güney kısmında hoooooop gönderiyor oku ok dağın zirvesinden falso alıp tekrar aşağıya inip kuzey yamacında olan adamı vuruyor. wohoo) , adamlar oku sallaya sallaya havaya atıp parande atarak trivela ile gönderiyorlar düşmana.

neyse an itibarı ile hala aynı şekilde devam etmekte savaş. barış da kabul etmiyor pezevenk bismarck. nein davut

du bakalım herif bombardıman uçağı yapınca ne olacak. sis atma o.ç.

(bkz: ağam eğlenir benimle)

devamını okuyayım »