• türkçe karşılığının bildiğin " amele " olarak çevrilmesinin gayet yerinde olacağını düşündüğüm insan türü

(bkz: amele yanığı)
  • konusurken aksanlari* yuzunden insana bayginliklar gecirtip bir daha hic ingilizce konusmama istegi uyandirabilen bu insan turu genelde bagnaz ve cahildir. ufak kasabalarda yogunluklari artmakla beraber, bi cok sehirde de gorunebilmektedirler.

bunlarin south boston, virginia'ya is yuzunden birkac gunlugune ziyarete giden bir amerikali gencin* bi bara gittiginde pembe gomlek giyiyor diye "evimden silahimi alip seni vurucam" diyip bardan ayrilanina, akabininde barin tedbir acisindan erken kapanmasina ve herkesi evine yollamasina sepebiyet verenine bile rastlanmistir.

%99'a yakini, yok hatta %100'u, fakir olmalarina ragmen sadece tutucular diye cumhuriyetci parti'ye* oy verirler. uzak durulmasi gereken insanlardir.

(bkz: white trash)
  • insanı sokakta yürürken "this is a motherfucking invitatiooonnn!" diye bağırarak asilik yapmaya iten şarkı.
  • bir doğum günü partisi nasıl güzel hale gelir temalı klibe sahip lamb of god aşmış şarkısı
  • arkansasta cok var kendilerinden. avciliktan hoslanan, ilginc kamuflaj desenli kiyafetler giyip sapkalar takan, tutun cigneyen, bol bira icen, yabancilari pek sevmeyen, kuzey amerikalilarin pek sevmedigi ve 2. sinif insan olarak degerlendirdigi, egitimsiz insanlardir. aksanlarindan hemen hemen hicbir sey anlayamazsiniz. "aye cuwz oar deaaa" dedi bana bir tanesi, bon bon baktim. "i have cows over there" diyormus. ne alaka, alisveris merkezinin ortasinda ne alaka bu muhabbet? aksani duyunca "nerelisin?" diye sormadan edemezler. "cin" deyince bozuluyorlar, yapmayin. "i'm fixin' to go shopping" seklinde redneck gramerinde bir future tense olusturmus ve kullaniyorlar.
  • rusya için geçerli olan versiyonun ekranlara yansıması şu şekildedir;

http://www.youtube.com/watch?v=afp71xwli8y&
  • lamb of god'ın bu parçanın klibinde kullandığı konsepti daha önce ülkemizde hiç kimseye yaranamayan megalomaniax , tarkan coverı olan hepsi senin mi klibinde kullanmıştı.

http://www.youtube.com/watch?v=oqdzpxkznvc&ob=av3e

http://www.youtube.com/watch?v=w_jgqcrgl2o

ud çalan eleman ile olan sekans süper yaw .

dorock'ta electric circus tarafından coverlanmaya başlanmıştır ayrıca ammavelakin tembellikten henüz gidip göremedik.
  • kimileri cok esasli adamlardir. eski yan komsum 25 yaslarinda 2. evliligini 18 yasinda bir kizla(kizin baskasindan 2 cocugu vardi) yapmis, omrunun 4 senesi hapiste gecmis chris adinda bir adamdi. sirtinda koskocaman bir isa dovmesi vardi ve hammallik yapiyordu. arada merdivenlere oturur, bira icip sohbet ederdik bazen de yemek getirir gotururduk birbirimize. kafayi buldugu vakitler baya acikli hikayeler anlatirdi, annesi uyusturucu bagimlisiymis babasi da surekli dovermis hem annesini hem bunu. arada kuzenleri kardesleri gelirdi ziyarete, derdi ki benim gibi sacmasapan isler yapmayin adam gibi okuyun guzel bi mesleginiz olsun. bir gun kapima uyusturucu bagimlisi bir eleman dayanmisti, para istiyordu. bir sekilde adamdan kurtulmustum sonra da bu olayi chris'e anlatmistim. bana aynen soyle dedi, "bir daha basina boyle bir sey gelirse kibarca gitmesini soyle. gitmezse benim duvara vurup seslen bana, ben gerisini hallederim merak etme." benzer bir olayi tekrar yasadigimda kapiya dayanan adam chris tarafindan futbol topu gibi merdivenlerden asagi yuvarlandi.
  • "you can tell the same lie a thousand times, but it never gets any more true. " sözlerini daha bir bağırarak söylediğim, durduk yerde insanın aklına gelen ve böğürerek küfürler eşliğinde söylemesine neden olan, süper gaz lamb of god parçası.
hesabın var mı? giriş yap