• bir yanlışlık yapıp aldım, android 5 sürüm (içinde 4.4. mevcut) güncellemesi almadığından haliyle doğru düzgün app de yüklenemediğinden cayma hakkı ile iade ettiğim tabletimsi.
  • 23 nisan 2015'te 499 tl'ye kampanyalı aldığım ve bir kez daha ucuz etin yahnisi durumunu göstermiş tablet olmuştur.

ekran : 2k gerçekten kaliteli
    işlemci : fena değil o fiyata iyi hatta
    hafıza : 16 gb değil 9,8 gb ve yetmiyor
    uygulama kalitesi : facebook kullanırken sürekli kilitlenerek sizi programdan atmakta ve bunun tamiri bulunmamaktadır. maks 10 dakika çalışıyor.
    işletim sistemi : 4.4'te kaldı ki rahat daha iyisini kaldırır ama çıkarmıyorlar (ben daha yeniyi kurdum ama facebook halen çalışmamaktadır.)
    pil: kötü -> orta arası
    teknik servis: sanırım yok

bence çok acil ihtiyacınız varsa hemen alın ama 6 ay sonra çöp olacağını aklınızdan çıkarmamanız gereken bir üründür
    bugüne kadar aldığım 2-3 üründe pişmanlık duydum bu onlar arasında 1. sırasda

edit: ucuz etin yahnisi durumunu yaşamak istiyorsanız alın...
  • 500 tl'ye aldığım performans/fiyat canavarı. ama bu yorum elbet ne için aldığınıza göre değişir. zira sim kart girişi yok, gps yok. ne var lan it derseniz iyi bir işlemci, 2 gb ram ve iyi bir ekran var. hoparlörün verdiği ses de bir hayli zayıf. fotoğraf çekimi kötü. şarjı çok gitmiyor. bizim amacımız çocuk oyalamak ve arada da internete girmek olduğu için işimizi o fiyat için çok iyi görüyor. asphalt falan canavar gibi oynanıyor. ama yoğun kullanım için uygun bir cihaz olmadığı muhakkak.
hesabın var mı? giriş yap