• bu fotografi servis eden ve edilmesine izin veren cevreler 'amariga bize fetullah guleni gondermiyor' diye aglamasin. darbecilere de aynisi yapildi. her ne yapmis olursa olsun kimseye iskence yapilmasin, ama bizi dinlemiyor yapiyorsaniz da bari medyayla paylasmayin amk boyle seyleri allahin bedevileri. her devlet iskence yapiyor ama bi akilli sizsiniz sagir sultana bile duyuruyosunuz amator herifler.
  • .....
  • daha fazla kafaya çalışmasınlar yeter, bu terörist orospu evladı kendi gibi olanların bilgisini verecek. yapanın emeği geçenin eline sağlık.
  • bu işkence yapilmamali bik bik.... konuşan dingillere söylüyorum - yakınlarınızı bu teröristin eylemi vasıtası ile kaybetseydiniz, acaba yine aynı şekilde mi konuşurdunuz?

bekâra karı boşamak kolay!
  • içimiz rahatlasın diye servis edilmiş olan bazı fotoğraflar. içimiz rahatladı mı? şahsen 39 kişiyi öldüren birinin dövülmesinden dolayı rahatladı. fakat böyle kritik bir saldırıyı ülkemize düzenleyenlerin sadece bir kişi ile sınırlı kalması ve tek bir şahsın öne çıkarılmasını da istemiyorum. evinden 197 bin dolar çıktığından bahsediliyor. bu parayı nereden buldu, nasıl getirdi, bu parayla ne yapacaktı ortaya çıkarılması gerek. evinde neden silah yok mesela. bakalım neler çıkacak arkasından.
  • ıyi olmuş
  • neden bu kadar iyi görünüyor dedirten hal...

insan hakları vıdı vıdı diyen tatlı su hümanistleri de çok da fifi..
  • piç sanki hep gülümsüyor gibi
  • beter olsun.
  • ben aksine adamın yüzünün gözünün net seçildiği bir fotoğrafı bekliyordum ki soru işaretleri dağılsın.
hesabın var mı? giriş yap