• piyasaya yeni sürülen su markası. şişe tasarımıyla lüks tüketim için olduğu fark ediliyor. ama suyu cam şişeden içmek de ayrı keyif doğrusu, opetlerde 33 cl lik şişesi 1tl fiyatla satılıyor. içimi de bir eski erikli olmasa da güzel.
  • bildiğin terkos suyu la.
    sadece güzel cam şişesi için alırım bu suyu ama o kadar.
    içindeki suyu boşaltırım, erikli ya da abant su koyarım olur.
    yahu biriniz mi içmediniz şu suyu satışa çıkarmadan önce, bildiğin metal tadı var suda...
  • şişesiyle iç beni diyor resmen. içmedim gerçi. o böyle diyor da herkes bir şey der zaten. neyse. cam şişe candır.
  • tarz su. eh ben bi büyük deviririm artık.
  • kardeşim yatağının altında saklaması(kaldırması?) sonrası bi ara annemin bulmuş olduğu ve heyecanla bana
    -olm bu ne?
    -su anne, işte reina var ya hani.
    -?
    -?

yüreğine indi kadının votka sanısı ile.
  • ben ki kendi çapında bir su gurusuyum. lezzetli su hangisidir, bilirim. damla su almayacağım diye 8 büfe gezmişliğim vardır.
    bu bir su. hiçbir artısı-eksisi yok. 'dur yahu ben bir reina su içeyim.' denecek hiçbir numarası yok. reina'da kendi markalı suyunu şık bir biçimde servis etmek güzel bir hareket olabilir, daha da bir şey olmaz.
  • tadı diğerlerinden pek de bir farkı olmayan su. bir tek şisesi hoş, bir ufak açmışız gibi oluyor. fiyatı da restoranlarda verilenlerle aynı, hatta daha ucuz diyebilirim.
  • bana hediye olarak gelen ve "aa rakı mı aldın, canım benim ya süpersin" diyerek açtığımda karşıma çıkan gereksiz icat. öyle 70lik rakı gibi su mu olur? kınıyorum. tadında da bir değişiklik görmedim zaten.
  • tadında bir değişiklik olmasa da, sanki daha sağlıklı ve kaliteli bir su içtiğinizi psikolojik olarak hissettiren sudur.

ya da benim algılarım bitmiş, okeye dönüyor.
  • coca cola nin ilk sisesi 'hutchinson' ile birebir ayni sekle sahip su. keske reina yazisi da baski yerine kabartma olsa...
hesabın var mı? giriş yap