• evet tasarımları güzel bende severek almıştım.ama aldığım her kolye 1 ay kullanmadan paramparça oldu.mahallemdeki kuyumcuma goturdum altını çürük dediler.herneyse sonra reis kuyumculugu aradım tekrar değiştirelim dediler.değiştirdiler sağolsunlar ama sonra aynı sekılde yenı aldıgım kolyede paramparca oldu.bu böyle 5 kere falan oldu her değişimde modelde değiştirmeme rağmen.üstelik extra ücret ödedim hepsi için.aşağıya da kopan kolyelerin birkaçının fotograflarını ekliyorum görmüş olun kalitesini.ayrıca orda calısan calışanlar da aşırı derecede ukala ve kaba .bence almayın paranızla rezil olursunuz.eleştiriyi de asla kabul etmiyorlar hemen engelli basıyolar.bu kadarda kompleksi bir mağaza.madem ürünlerinize güvenmiyorsunuz ozaman yorum kısmını komple kapatın.görsel
    görsel
    görsel
  • bu geldiği noktanın sebebi sosyal medyayı ilk farkedip doğru kullananlardan olması.

aynı ürünleri mahalle kuyumcularında bulabilirsiniz. orijinal, piyasada bulunamayacak farklı bir çizgisi yok, sıradan tasarımda 3000 tl'ye sattıkları ürünü en fazla 2200'e birçok yerden alırsınız. yok kargolarımız gidiyor, yok herkes akın akın bize geliyor kaplamasından alıp yürüyorlar.
  • oradan daha pahalıya alacağınız diğer ürünleri gayet ederine diğer kuyumcularda da artık bulabilirsiniz.
    önceleri evet farklı modeller var diye tercih etmiştim fakat üstteki arkadaşın da belirttiği gibi sahipleri ve orada yer alan dayı tipli olan bir adam çok kaba ve ukala tipler.
    altın alıyosunuz triko tişört değil, siz çıktıktan sonra sizden zaten çok var mantalitesiyle hareket ettikleri için ürün hakkında herhangi bir yorum da yapamıyorsunuz.
    tavsiye etmiyorum.
  • eğer türkiye dışında yaşıyorsanız buradan asla ama asla online alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim. instagram hesaplarını hangi dangalak yönetiyor bilmiyorum, ama dün (8 temmuz 2021) "biz yurt dışına da gönderi yapan bir firmayız" diye görgüsüzce övünmek için ups gönderi paketlerini yakın plan çekerek ingiltere ve almanya'daki müşterilerinin isimlerini ve ev adreslerini story olarak paylaştılar. bu özel hayatın gizliliğini ihlaldir, hatta güvenlik ihlalidir, ve söz konusu müşteriler dava açsa kazanırlar.

tanım: müşterilerinin özel hayatına saygısı olmayan, isim ve adreslerini binlerce kişilik takipçi listesine ifşa etmekte beis görmeyen, müşterilerini tehlikeye atan vasat bir kuyumcu dükkanı.
  • şımaran, şımardıkça da özelliğini kaybeden kuyumcu.
    pasajın içinden çıkıp ana caddeye dükkan açmakla olsaydı keşke
  • adının reis olması bile burdan asla alışveriş yapmamam için bi sebep.

diğerlerine sebeplere gelince,

çok pahalı. tasarım falan değil bi çok kuyumcuda bulabileceğiniz ürünler ama sosyal medyayı doğru kullandıkları için takipçiyi yakalamışlar.

sahibi sanırım trabzonlu. geçen yeni dükkan açılışı için trabzon’a fidan dikin, çiçek göndermeyin minvalinde bi story paylaştı. trabzonluları hiç sevmem.

bu trabzonlu şahıs aşırı kıro şeyler yazıp çiziyor ve kendini havalı sanıyor. çok itici.

tanım: instagram ünlüsü gereksiz pahalı bir kuyumcu dükkanı.

edit: edit.
  • sozlukte hakkinda yazilan olumsuz yorumlari gordukten sonra alisveris yapmaktan vazgectigim kuyumcu. hem kalite hem de musteriye tepeden bakma sorunlari var anlasilan.
  • buradaki yorumları okuduktan sonra alışveriş yapmaya korktuğun kuyumcu. yüzüklerde sıkıntı yaşayan oldu mu acaba? anladığım kadarıyla güvenilir bir kuyumcu değil gibi.
  • ismini reis bijuteri olarak değiştirmeliler. kuyumculukla ilgisi olmayan işletme. reziller.
  • bursa'daki kuyumcumdan 600 tl'ye aldığım yüzüğün aynısı kendi sitelerin 1390 tl'ye gördüğüm kuyumcu firması. üstelik yüzüklerde gram yazmıyor. internetten alanlar buna dikkat ediyordur umarım.

yüzüküm<3
hesabın var mı? giriş yap