• bağımlılık yaptı bende videoları.

teyzelerimin, dayılarımın, kuzenlerimin hatta karadeniz kültüründen yıllardır uzak olan annemin kopyasını içeriyor her bir videosu. sanki karşımda akrabam varmışçasına kahkahalarla izliyorum.

ağız taklidinden ziyade bir oflunun davranış biçimlerini öğrenmek istiyorsanız buyrun izleyin. tebrik ediyorum kendisini.
  • bölge insanına veya farklı coğrafya insanlarına komik gelmeyebilir fakat ktü de okuyup çoluk çocuğa karışmış insanları yarmaktadır kendi haberi olsun.illa ki böyle arkadaşlarımız vardı o zamanlar onları özledikçe videolarını açıp hasret gideriyoruz.zafere iyi bak reşo.
  • izlerken aklima cocuklugum, lahana, misir ekmegi kokusu getiren cocuk.
    saf yetenek, muthis gozlem.
    yolun acik olsun reso!
  • esprilerine hulmiser ve zafer'i eklediğinde ayrı bir kahkaha fırtınası estiren samimi uşak; ev içi diyaloglarını, kardeş kavgalarını ve sızlanmalarını efsaneye dönüştürüyor. ayrıca çevresini de çok iyi gözlemliyor, lakin o gözlemlerini cıvıtmadan ve kasmadan mizaha çevirebiliyor. ki kendisinden daha ünlü "sayılan" bazı karadenizli fenomenlerin de videolarına göz attım, fakat hem şivede hem de esprilerde kasmaları bir yerden sonra kulağımı yordu, bu uşak ise doğal üslubu ile her paylaşımında kendini aşıyor! bu özellikleri dolayısıyla kendisi, tahammül edebildiğim nadir oflulardan, itiraf edeyim. * küfürlü vb. cümlelere bulaşmaması da ayrıca takdirlik. umarım çizgisini bozmaz da böyle devam eder.

hulmiser'e buralardan selâm gönderiyor, zafer'e ise arılardan uzakta ve direksiyon başında bol maceralı günler diliyorum!*
  • gündelik yaşama dair iyi tespitler yapan, mizah yönü kuvvetli bir arkadaş idi ama o hedefi fiziksel kuvvet tarafında kullanmayı seçti. survivor'a katılma hedefi koydu kendisine, başardı da. ama bence mizah yönünü kaybetmeye başladı. survivor'dan sonra daha bi ciddileşmiş, durağanlaşmış. ha evet, komiksin diye eyleme geçmeden kimse kimseye para, gelecek vermiyor. survivor sayesinde şimdi sponsorluk, reklam için peşinden koşuyorlardır, sonuçta herkes gibi reşat da geleceğini düşünerek hareket ediyor lakin mizah olayını da bırakmasın. mizah iyidir.
  • bünyemde son günlerde antidepresan etkisi yaratan birlikte "vouaav" diye bağırmak istediğim video ünlüsü, yetenek.

link
  • --- spoiler ---

tabancanun uci kopti
    --- spoiler --- *
  • beğenerek izlediğim yetenek. doğu karadenizli anne figürünü tam olarak yansıtan bir anneye sahip muhtemelen.
  • son zamanların en iyi komedyeni.
    karadenizden çıkan ve sadece şive taklidi ve iğrenç esprilerle işi yürütmeye çalışanlardan değil, harbi çok komik ve çoook yakışıklı bir oflu şahsiyet.

özellikle karadenizli anne baba tiplemeleri harika.
    2-3 haftadır hastasıyım zaten ki normalde cidden kolay kolay gülmem böyle şeylere. inanılmaz iyi, öz güveni çok yüksek (gerçi bu yüksek öz güven of'ta doğuştan), zeki, mizahı yakalayabilen başarılı bir uşak.

lütfen bozma diyorum kendisine. lütfen reşat, sapıtma. komik değilse yayınlama. üretken olacağım diye seviyeni bozma.

bir de sanırım çaykara'da yaylaları. fadime halayı da tanıyor anladığım kadarıyla. e o zaman rumca da biliyordur. aralara üç beş rumca bir şey sıkıştırsa daha da güzel olur. zaten zekasıyla diğer karadenizli gudiklerden ayrılıyor, kültüre verdiği önemle nirvanaya ulaşır bence.

daha evvel film de çekmişler ama yok ya bu yakışıklı adama komedi gidiyor.

son olarak kaç haftadır başlığını açayım diye diye tembellik ettim, nasip değilmiş. ama çok seviyorum ben bu çocuğu yaa.
  • yetiştiği bölgenin insanını çok iyi tahlil etmiş,iyi bir gözlemci.videolarında yapmacık bir şey yok,son derece doğal ve başarılı.aynı böyle devam etsin.
hesabın var mı? giriş yap