• fragmanın altındaki yoruma koptuğum filmdir.

7 iş günü içinde mi ölüyoruz yoksa haftasonları ve resmi tatillerde dahil mi ?*
  • "samara perdeden çıkıp beni alsa da şu işkence bitse" sözüyle özetlenebilecek film.

izlemeyin, izletmeyin.
  • imdb puanı çok bile olan film. türü güya korku olan ama bırakın korkutmayı germeyen bir film olmuş. geçen gün izlediğim 6 dakikalık kısa film "smiling man" bile daha fazla germişse o film senaryo anlamında büyük sıçmıştır.

--- spoiler ---

herşeyi geçtim ölümüne 12 saat kalmış adamın uyuması nedir la? üstüne kızın bir ölüme şahit olmasına rağmen sürekli soğukkanlı bir şekilde dolaşması falan o kadar abartı ki filme giremiyorsunuz.
    --- spoiler ---

ilk filmi sinemada izlemiş ve odamda tv olduğundan gece ışıkları açarak uyuyabilmiş bir adam olarak holivudun bu saçma sapan devam filmi olayını bitirmesi en büyük dileğim.
  • ----spoiler----
    az önce fragmanı izledim. samara da teknolojiye uyup artık tüplü televizyondan değil lcd tv'den dışarı çıkıyor . heheh
    ----spoiler----
  • şu yüksek sesle böhşeklinde korkutma olayını bu filmde de kullanmışlar. en sevmediğim şey. bu yöntemle herkes korku filmi çeker... özellikle filmin ilk kısımlarında "acaba hasan karacadağ mı çekmiş bunu" dedim.
    ama yine de beğendim. eğlendim. sonu yıllar evvelinden tahmin ettiğim şekilde bittiği için birazcık daha fazla eğlendim.
  • orijinal fikirler barındırsa da film akmıyor. cast da zayıf. "istediğimizi kazanamadık suyunu sıkıp biraz daha para kazanalım" filmi.
  • 2017 yapımı amerikan korku filmi. ring serisinin üçüncü ve en kötü halkası. köklerine saygı gösteremediği gibi türe de bir yenilik getirmiyor. benzerlerini daha önce defalarca izlemişsinizdir. saygı duyduğum bir serinin içine ergenleri sokmak fecaat bir fikir. belli ki ismi ile bir şeyler yapmaya çalışmış, o da olmamış.
  • the ring (halka) serisinin üçüncü filmi. serinin en düşük puanı alan filmi aynı zamanda, imdb puanı 4,9. ilk filmin puanı 7,1 iken ikinci filmin puanı 5,4. puan giderek azalmış. ama ben senaryo olarak üçüncü filmi ikinci filmden daha başarılı buldum. filmin başında ergen sevişme sahneleri var, bazı yerlerde akıcılığını kaybediyor ama kurguya başarılı eklemeler yapılmış. ikinci film, ilk filmin ekmeğini yiyelim diye aynı oyuncularla çekilmiş bir gerilim filmiydi ve ilkinin tekrarıydı sanki. yerinde sayıyordu. bu filmde en azından bir çaba gördüm, daha iyi. yine de daha uzatmaya gerek yok, halka 4 gelmesin. * gelirse de imdb puanı 2 olur muhtemelen. uzattıkça tadı kaçıyor.
    filmle ilgili sevmediğim tek şey ucuz korkutma efektleri kullanması oldu. mesela ani bir sahne geçişi var, şemsiye açılıyor, pat diye ses çıkıyor ve yerinde hopluyorsun doğal olarak. * ama olay şemsiyenin açılması. *
    ilk filmi izledikten sonra korkudan uyku tutmamıştı, ama bu filmi izlerken uyuyakaldım. * geren bir film değil. ama halka'nın kurgusunu seven biri için zaman kaybı olduğunu da düşünmüyorum. çerezlik bir film işte.
  • söz konusu korku filmi olunca beklentilerimi hep düşük tutarım ama bu film beklediğimden daha yavandı. film kendi kendine sorular yaratıp, hiçbirini cevaplamadan ucuz bir şekilde bitti.

--- spoiler ---

hadi tuttunuz yazdınız böyle bir senaryo, tamam. ama adamın o alfabeyi birden bire vahiy gelmiş gibi tahmin etmesi ne ucuz numaradır arkadaş. hadi tahmin etti, bari kız neden o alfabeyi kullanmış onu açıklasaydın. yoksa açıkladı da uyuklarken ben mi kaçırdım acaba?

ayrıca neden yeniden doğmaya ihtiyaç duymuş? neden herkese video yollayarak kendine fazla mesai yaratıyor?

bunları da sonraki filmlerde açıklayacak sanırım. şimdi uyuyayım, sabah kalkıp çalışırım kafası gibi. "bu film böyle olsun, ikinciye de onları anlatırım."
    --- spoiler ---
  • her seyin eskisi makbul sozunu hatirlatan film.buyudugumuz icin mi korkmadik yoksa film gercekten kotu muydu ?
    prank videosu daha korkutucu
hesabın var mı? giriş yap