şükela:  tümü | bugün
  • facebook event sayfası açılmış olan, tarihi 29 temmuz 2017, mekanı uniq istanbul açık hava sahnesi olarak belirtilen, henüz herhangi bir grup açıklanmayan festival. sayfada yazılana göre 1 ocak'ta gruplar açıklanmaya başlayacakmış.

https://www.facebook.com/events/814652785344006/
  • rhapsody of fire ve amon amarth'ın yer alacağı festival.
  • geçen yıl gayet sağlamdı, bu yıl tekrar thrash/heavy beklerken biraz tarz değişimine uğruyor. metallica'yı hardwired turundan dolayı, megadeth'i de sık gelmelerinden dolayı tekrar bekliyorum valla.
  • amon amarth için gideceğim festival.
  • amon amarth varsa gerisi yalan. heyecanla beklediğim festival.
  • hala katılacak grupların tam belli olmaması bünyeyi rahatsız etmektedir. açıklanalı 8 ay oldu ama ortada sadece amon amarth var. umarım iptal edilmez.
  • sahne önü 215 tl. amon amarth için alacağım. o kadar ilgisizlik var ki...sanki iptal edilecek gibi görünüyor. rhapsody diğer grup olarak biletixte yazılmış. grubun adını bile tam yazmamışlar.
  • biraz önce biletini satın aldığım organizasyon. amon amarth bile gerçekten de yeterince iyi. in flames falan patlatırlarsa tadına doyulmaz.
  • içeriğine kıyasla, fiyatının aşırı pahalı olduğu festival. amon amarth' ı tamam severiz de 165 tl nedir ? ok yine 165 olsun ama -şu ortamda zor da olsa- doğru düzgün grup açıklayın. ya da fiyatı 100 tl seviyesine çekin en kötü. ne yaptıkları anlaşılmıyor. ses seda da yok. nasıl olsa gelirler mantığıyla mı bekliyorlar nedir ?
  • çok yüksek ihtimal gideceğim festival.

bu organizasyon kapsamında geçmişteki senelerde gelenlere baktığımızda illa ki her sene 2 tane ''baba'' diyebileceğimiz grup gelmiş. yani bu şekilde bakarsak şimdiden amon amarth'ın yanına onun dengi bir grup gelecek diyebiliriz. zaten 165 liraya sadece amon amarth izleyecek kişi sayısı çok az olur sanıyorum.

ama biraz geç kalınmıyor mu artık? açıklayın şunu yahu. 1 ocak'tan itibaren açıklanmaya başlanacak denmiş, 6 ayda 2 grup açıklanmış. bu beni şuan bileti alma konusunda tedirgin ediyor.

önceliğim in flames. onun dışında children of bodom, cradle of filth, bullet for my valentine, machine head, rammstein gruplarından bir tanesi duyurulursa eğer, direkt o anda alacağım bileti.

umarım iptal edilmez.