• fettah kazancı'nın dükkanı. 1980 yılında hayat gözlerini açmıştır. kurumsal bir şirket olma yolunda son beş yıldır çok büyük adımlar atmıştır. 132 adet yurt genelinde mağazası bulunmaktadır. fakat hala istenilen düzeye ulaşamamıştır, lcw'nin gölgesinde kalmaktadır.
  • izmir menşeeli bir giyim markası.
  • reklamlarına bakınca kafiye meraklısı insanların toplaştığını düşündürten giysi üretip satıcısı. "hollywood'dan değil rodi mood'dan" ve "rodi mood very good" ifadelerini aynı bant reklamda kullanarak beni benden almıştır kendileri.
  • yaptığı turkcell kampanyası için reklam filmi çekmiş olan giyim firması.
    (bkz: http://www.youtube.com/watch?v=sebeowmtobg)
  • defacto parayı har vurup harman savururken, kendisinin yeni reklam filmiyle ağır ve emin adımlarla gittiğini anlayabileceğimiz markadır.
  • reklamları beni sesli güldüren firmadır.

rodi mood'dan değil hollywood'dan
  • rodimood genel müdürü hakkı kaya ocakaçan nakit akışında sorun yaşıyoruz. iflas erteleme başvurusu da bu nedenle yapıldı. bu süreci rahatlıkla aşabileceğimizi planlıyoruz. piyasaya 100 milyon lira kadar borcumuz var.ayrıca bir bankaya da bir miktar borcumuz var demiş.borcu oldugu banka bank asya dır kredi muslugunu kesince garanti bankasına yönelmiştir firma.
  • ankara ziya gokalp subesi polisten kacan gostericilere kapilarini kapatmistir.
  • uzak durulması gereken kalitesiz giyim markası. viaport şubesinden aldığım iki kot pantolonunun -ki ikisi de yeni sezon ürünüydü- ikisinde de küçük, küçük olduğu içinde mide bulandıran defolar çıktı. ve her iki kotta oldukça kalitesizdi. kazakları ayrı bir felaket.

(bkz: düşman başına)
  • şu tarihte bile hala kısa kollu, kolsuz gömlekler, tişörtler, şortlar, yazlık elbiseler satan giyim kuşamcı marka. aralara da az az triko, kazak, pantolon filan serpiştirmişler. çocuk reyonunda (bkz: rodi kids) bir tane bile sezona ait ürün bulamadım. yuh diyorum!
hesabın var mı? giriş yap