• bunca sene zaten kendisi yönetiyor. tekrar seçilirse yaşanacaklar 15 yıldır yaşadıklarımız tarzında belki bir iki level üstü olur. ama ya seçilmezse. o zaman çok enteresan, keyifli, sancılı şeyler olacak. giderken ülkeyi yakmazlar inş .
  • müslüman hırsızlar sağlam oy çalacağı gerekirse çomarları sokağa salacağı için kesinlikle doğrudur.

ama ekonominin 6 ay içinde götüne gireceği gerçeğini de unutmamak gerek
  • muhalefet herhangi bir ortak aday çıkarmaz ise olmayacak olandır. ekmelden sonra çıkaracaklarını sanmıyorum adam resmen çatıyı çökertti türkiye'de.
  • katıldığım gerçektir, bunun olacağını biliyorum. ben bugüne kadar ak partiye ve dolayısıyla tayyip erdoğan'a oy vermedim...bundan sonra da vermeyeceğim.
    ama görünen köy klavuz istemez misali 16 senedir bu ülkeyi yöneten bu adam ölene kadar yönetmeye devam edecektir. at fava bekle diyorum.
  • kesin yaşanmıştır diyenler seri takipleşiyor.
  • türkiye'de kırsal kesim mi kaldı? sorusunun cevabı ile ilintili iddia.

bunun dogrulugu ya da yanlisgili hakkinda fikir sahibi olmak icin son referandumda oy deposu olan buyuksehirlerin tercihlerine bir daha bakın.
  • hile hurda'yla olması yüksektir. ve evet türkiye sosyolojisi de buna müsaittir. birinden biri ya da ikisi birden, rte'nin ilk turda seçilmesini en yüksek ihtimal haline getirmektedir. ha ben size umutlanmayın demiyorum, yine umutlanın da bu ihtimali hafife almayın.
  • (bkz: troll mesaide)
hesabın var mı? giriş yap