• eger adamin suratina gelseydi bir adet tekme ile yapilmis mortal kombat 1 subzero fatality'si izliyecekti tum dunya.
  • koşuşundan "allah ne verdiyse geliyorum, açın türkiyenin önünü" dediği pek belliyken, yaradana sığınıp "birşeyleri" tepme içgüdüsüyle hareket ettiği de çok açıktır. ingilizin kafası ayağına tam oturmamış olacak ki, daha sonra da topu rövaşata benzeri bir vuruşla savuşturmak istemiştir.
  • bu sırada pano reklamlarında the matrix revolutions reklamı olması, kimi yazarların akıllarında bazı soru işaretleri bırakmıştır.

(bkz: everything that has a beginning has an end)
  • ulan yari sahaya kadar da ciktik simdi sektiririz felam bu ipnede gol atar hah o zaman tum turkiye hayatimi siker mi benim ? siker ! en iyisi topla karisik.... korkusuyla yapilmis bir harakettir kanimca.
  • rustunun biraz daha kassa eger, havada yuruyup de atabilcegi bir tekmeydi kendisi. neyseki neo diil, ya da neo, kim bilebilir ki... bukulen sen misin yoksa kasik mi zaten..
  • maçı izlediğim an gaza getirip tavanda ki ampule aynı rovaşatayı çakmışlığım vardır..
  • fenerbahçe taraftarı tarafından tekme tokat dövülen rüştü miyagi san tarafından yetiştirilir, kah çit boyayarak kah sinek avlayarak olayın inceliklerini kapan rüştü artık fakir ama gururlu olarak terkettiği yeşil sahalara dönmeye hazırdır, olaylar gelişir..
  • eurosport'da picture of the day seçilmiş görüntü.
  • yıllardır futbol oynar, takip ederim. elimden geldigince ilginç olayların videosunu izlerim ama şunun verdiği hazzı veren yok arkadaş. maçı canlı izlerken o kadar gergin olmama rağmen kahkaha attığımı hatırlıyorum, şimdilerde aklıma gelince bile gülüyorum.
    özellikle o son rövaşata esnasında "allahim sonunda rövaşata yapabileceğim bir top!" diye mi düşündü de gaza geldi bilinmez.
  • bu efsane hakkında onlarca görüş belirtilmiş ama tek bir resim dışında elimizde kanıt yok. gelecek nesillere de kalsın onlar da faydalansın bilmeyenler görsün, tekme adabı öğrensin diye:

http://www.youtube.com/watch?v=abvysu5q8to
hesabın var mı? giriş yap