122 entry daha
  • thierry henry oyun zekası , tarzı ve kadife ayağıyla benim idolümdür.
  • ruud van nistelrooy'u izlemek benim için ayrı bir zevk olduğu için oyumu nistelrooy'dan yana kullandığım karşılaştırma.
  • olağanüstü üçlü ya.nistelrooy’un ceza sahası içindeki bitiriciliği,shevanın hızı ve atikliği ,henry’nin plaseleri bidaha göremeyeceğimiz üçlü ya.
  • nistelrooy ve henry kıyaslaması şaka falan olmalı? henry'nin kramponlarını taşıyordu o dönem. shevchenko vs henry olabilir. nistelrooy onlardan bir basamak aşağıdaydı.
  • vieri,batistuta,raul u da ekleyerek kombini zenginlestirebilecegimiz versus
  • sadece o cool gol sevinçleri için bile versusun net galibi
    (bkz: thierry henry)
  • kanatlarında ryan giggs ve david beckham varsa; van nistelrooy

ortasahanda clarence seedorf ve ricardo kaka varsa; shevchenko

hiç kimsen yoksa, beşinci günün şafağında doğuya bak. orada thierry henry vardır.
  • tabii ki de van nistelrooy, golü resmen kokluyordu
  • diğer ikisi de sevdiğimiz, hürmet gözterdiğimiz futbolcular da henry farklı bir şey, farklı bir adam. bilmiyorum belki abartıyorum ama bütün özellikleri ortalamanın oldukça üstünde olan çok özel bir adamdı. hız, dribling, pas, bitiricilik, şut, kafa vuruşu, her şeyiyle tam bir forvetti. sol çaprazdan ceza sahasına girip uzak direğe çektiği sert plaseleri anlatmaya bile gerek yok. hele o the invincibles sezonunda muazzam oynamıştı. attığı gol kadar asisti vardı. 2006'da da takım eski gücünde olmasa da neredeyse tek başına şampiyonlar ligi finaline taşımıştı.

nistelrooy'u united'daki bir kaç sezonunda çok severdim ama en iyi dönemi fazla uzun sürmedi gibi geliyor bana ama gerçekten çok iyi gol istatistikleri vardı. maç başına 1'e yakın gol atıyordu sanırım o dönemlerde. shevschenko'ya da saygımız olsa da gerek italya ligini sevmediğimden gerekse de wining eleven'dan dolayı ayrı gıcığım. bilenler wining eleven 11'miydi bir tane oyunda şut vuracakmış gibi yapıp çalım atma hareketi vardı ve bunu en iyi shevschenko yapardı. bir arakdaşımız milan'ı seçip bütün maç aynı hareketi yaparak kaleye kadar gidip yenerdi bizi. o yüzden bu süt oğlanı hiç sevemedim.
  • aykut kocaman için shevchenko
    fatih terim için nistelroy
    şenol güneş için henry

hepside gol atıyordu da oyun sistemine göre atıyorlardı. koy şimdiki konyaspora nistelroy'u sezonu 3 golle kapatır. shevchenko defansa yardıma gelir 3 kişiyi sırtına alır gol atar. henry'nin iyi hali her takımda gol atar.
86 entry daha
hesabın var mı? giriş yap