• benim de yaşadığım durum. demek başkalarında da varmış bu olay.

aslında geçmişte kavga dövüş içinde bir ergenlik geçirdim. ama rüyada attığım yumruklarım pamuk gibi yumuşak. sanki yumruk atmıyorum, kuğ gölü balesi yapıyorum. suda yumruk atıyorum gibi oluyor. yumruk yavaş yavaş, süzüle süzüle gidiyor.

hatta rüyada "noluyor amk" diye de şaşırıyorum ve kendimi bunaltıp o an uyanıyorum.

yok mudur bunun psikolojide bir açıklaması eyy dostlar?
  • aynen yaşadığım durumdur ulan vuruyorum vuruyorum benden küçük olsa dahi hiç işlemiyor adam bana bir vuruyor uyanıyorum amk.valla sadece ben yaşıyorum diye tribe girmiştim siz değerli boksör kardeşlerimi görünce sevindim.
  • benim de yaşadığım olaydır. gerçekten insanı çok sinir ediyor sabahına, ulan ben ağızını burnunu eline vermek istiyordum...

küçük tüyo: yumruk atamıyorsunuz ama smack down hareketiyle belini kırabiliyorsunuz arkadaşlar deneyin derim. elemanı kaldırıp dizime atıp pert ettim bir kere :)
  • gerçek hayatta götü yiyip atabiliyor sanki de rüyasını konuşuyoruz
  • sadece bana olan bir şey sandığım, kader ortaklarımı görünce sevindiğim olaydır.
  • bu rüyayı hergün görsen kısa zamanda kanserden ölürsün
  • hızlı koşamamak, araç sürememek, silah kullanamamakla beraber incelenmesi gerekir. incelenmesi gerekir seçkin rüya yorumcularında. bugüne özel 5 tl.
  • aynı şey elimde silah (daha çok tabanca elimdeyken) varken bana oluyor, bir türlü istediğim gücü toparlayıp tetiği çekemiyorum. hayatımda silah kullanmışlığım sadece askerde vardır ama gel gelelim rüya içinde nedense konuya silah giriyor ve ben o tetiği bir türlü çekemiyorum. haliyle tetiği çekemeyince karşımdakiler üstüme üstüme geliyor ve rüya kabusa dönmeye başlıyor.
  • yalnız olmadığımı bu başlıktan öğrendim, çok mutluyum. biri açıklasın lütfen rüyada neden sert yumruk atamıyoruz? yumruk atmaya çalıştığım insana yanlışlıkla sarılmışlığım bile var.
hesabın var mı? giriş yap