• r harfini söyleyememe insana mülayimlik katıyorsa bu da tam tersi bi yabanilik, bu komedyenlik katar. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama s harfini söylemek için dişlerimizi sıkıp nefesimizi dışarı verirken bu insanlar s harfini söylemek için l harfini söyler gibi yapıp, yani dili üst damağa dayıyıp nefesi dışarı veriyorlar ve ortaya garip bir ş çıkıyor. geçenlerde bizim yiğenlerden bir tanesi top sürüyor, kendini bir an için fenerli alex'in yerine koydu ve bir yandan yardıyor bir yandan da alekkşşş alekkşşş diye bağırıyor. işte o an ben bu gördüklerimi sözlüğe yazmaya karar verdim.
  • şemsi paşa pasajında sesi büzüşesiceler tekelemesinin günde 20 kez tekrarlanması önerilir bu durumda.
  • sösö insanların sorunu.
  • ''s'' değil de ''ş'' yi söyleyene denk gelemiyorum acaba aşırı yabancı dizi izlemekten ''sh'' ya da ''ch'' şeklinde yazılmadığı sürece ''ş'' sesini çıkaramıyor olabilirler mi diye düşünmeye başladım. düşünsenize etrafımdaki kimse bana teşekkür edemiyor herkes ''tesekkür'' ediyor. bi de çok fonksiyonlu ''şeyyy'' kelimemizi ''seyyy'' diye kullanıyorlar ki bu beni kıl ediyor.
  • çok iyi oral sex yaparlar..
hesabın var mı? giriş yap