• çünkü sınav saat 10’da ya da 11’de olsa nasa’ya kabul alacak düzeyde bilim yapacak olan bir kişinin serzenişi. hocan ben olsam 8’e koyardım. ben hoca halimle 5’te uyanıyorum sen öğrenci halinle tabii ki erken kalkacaksın. üniversiteyi partilemek olarak algılarsanız böyle olur işte.
  • haksızlık ve hakarete uğrayan hoca. yahu öğrenci, zaten döl israfı olarak yaşamaktasın bari bir işe yara da kalk git sınavına, saat kaçta olursa olsun gir, bir umut belki vatanına hayırlı bir evlat olursun!
  • benim lan bu. bi o saatlere yıllardır ders de koyuyoruz sınavda koyuyoruz. siz degil misiniz bu saat 10.00daki 15.00 daki 17.00 daki 20.00 derse geç kalan... geç kalmayi alışkanlık edinip yks ye giremeyenler, kapıda kalanlarda sizinle ayni zihniyette.
    ankara'da istanbul'da sabah 8 de işe başlayan insanlar insan değil mi?
    yarın mezun olunca iş veren "hadi sen yat uyandiginda gel" demiyor.
    ayrıca o saatteki sinava 100 kisinin 99 u gelebiliyor gelemeyen kim sen düşün.
    edit: şu an bu entry i girerken fotokopi makinasinin başında soru çoğaltıyorum
  • gerizekalı yazar beyanıdır.
    ben de öğrenciyim, okulumla evimin arası 2 saat otobüsle. 6'da uyanıp 20 dakika durağa yürüyüp okula geliyorum. vizem 9:30'da. okul dışında kalan zamanlarda çalışıyorum. kaybettiğim bir şey yok. belki de 1:30 saa erken gelip çalıştığım 3-4 fazla konu bana 20 puan kazandırıcak. sen bütlerde hocaların götünde dolaşırken ben uyuyacağım. ne değerli götünüz varmış arkadaş yataktan çıkaramıyorsunuz.
  • sabah, derste not tutan caliskan ogrenciden cikabilecek sorulari ogrenmeye izin vermeyen hocadir.
  • ''saat sabah 8:30'a mesai koyan yavşak sistem'' olarak devam edecek gevşek beyanı.
  • şu üniversite bebelerinden de gına geldi. herşeyin en iyisini siz biliyorsunuz, tamam.
  • halbuki hocanın saat 12'ye kadar bekleyip beyefendimiz uyanmadan ona kahvaltı hazırlaması ve yumuşak bir ses tonu ile "kalk canım evladım, kahvaltını et de sınav yapayım" demesi gerekirdi. ardından da 9 saat sınırı ile evinin salonunda ve bilgisayar erişimi ile sınav yapması, yorulduğunda beyefendimize masaj yapıp çayını eksik etmemesi gerekirdi.

kaldır götünü git lan işte. benim gibi gece kuşu bir herif bile kalkıp gitmiş. olmadı hiç uyuma, uyumadan git.

(bkz: mal)
hesabın var mı? giriş yap