• saat 9'da okulda olacak disiplene sahip olamayan gerzekleri eleyerek cok dogru bir is yaptigina inandigim hoca. kalan 23 saat icerisinde gece 01:00'i mi secsin lan napsin bu hoca?

edit editi: (bkz: #82570268) yalanını sikeyim cerrahmışmış.

kaçtı serefsiz

öyle sanıyor
  • bu yeni nesil de tembellikte çığır açıyor. evladım, sen herkesi kendin gibi boş insan mı sanıyorsun? zahmet olacak ama saat 9 da okulda ol. bak belki bilmiyorsun, ilkokul bebeleri bile o saatte okulda oluyor. şimdi o kıçını kaldır, sınava gel. umarım yüzüme de bu şekilde yavşak diyecek göt vardır sende.

edit: eskiden ironiden anlayan yazarlar vardı. ciddi misin diyen, böyle düşüyor mu diye soran, he üniversitede hocasın anladık diye mesaj atan arkadaşlar var.
    edit2: üniversitede hoca değilim, yeter mesaj attığınız. incide bile bu kadar düşük zekalı yazar yok. ulen açıklama yazdım hala mesajlar geliyor. anlayıp destek mesajı atanlara da teşekkür ederim.
    edit3 : beddua eden, kötü dileklerini ileten, negatif enerji yollayan arkadaşlar, arabama vurup kaçmışlar, hepinizin amk.
  • vize ve finallerin hocalarin kendi belirledikleri saatlerde yapildigini dusunenlerin beyanidir.
    okulda sinav takvimiyle ilgili bir ar. gör. grubu vardir. onlar da hocalari ve ogrencileri memnun etmenin mumkun olmadigini onlarca kez tecrube etmis olup, program dahilinde en uygun sekilde sinav takvimini duzenlerler.
  • beyimiz sıcak yatağından kalkıp okula gidecek ama halen mızmız ediyor.
    bunun sabah beşte, altıda kalkıp işe giden insanları da var.

zahmet olmazsa o kitchen'i kaldır, yataktan çık ve yola koyul yani...

ayrıca o öğretmenin de yanındayız.....

edit : otomatik düzeltme denen şeyin ebesine atlayayım. beyimiz yazdım, beynimiz diye düzeltmiş. uyaran arkadaşıma teşekkür ediyorum <3

edit 2: cümle içinde olan ingilizce kelime otomatik düzeltme değildir. anlayan anladı :)))
  • (bkz: iyi koymuş)
  • (bkz: doktor olamazsın demedim adam olmazsın dedim)

sınav takviminin nasıl belirlendiği zaten açıklanmış. ben şu yaşımda, bir sürü sorumluluğum arasında üniversitede yarı zamanlı ders anlatıyor, bunu sabahın köründe hiç gecikmeden yapabiliyorsam öğrencinin de bundan şikayet etmemesini beklerim. şikayet edene de kapıyı gösteririm, yüksek öğretim zorunlu değil bu ülkede. ben seçimimin gereğini yerine getiririm, sen seçiminin gereğini yerine getirirsin.

açtığı başlığı, yazdığı entryi savunmak için argüman üretmek yerine "sen benim sınıf birincisi olduğumu biliyor musun" diye çemkiren ve yazdığı enrtyi eleştirenlere hakaret eden bir adamın akademik başarısına sokayım. saçma sapan ve hatalı bilgiye dayalı bir entry yazmışsın, editle, makul bir şeyler karala. senin sınıf birincisi olmanla, yazdığın şeylerin saçmalığı arasında ne bağlantı var amk. sosyal, duygusal beceri olmadan akademik başarı olmaz olsun.
  • buyrun benim.

vakt-i zamanında, öğrenciler aabah uyansın güzel bir kahvaltı yapsın, sınava tok tok, çalışmış olarak gelsin diye sınavı 10.30-13.30 arasına koymuştum. o gün de günlerden cumaymış. veletler onların ibadet hakkını ellerinden alıyorum diye beni şikayet etmiş. savunma yazdık, yaptık, durduk yere ‘namaza engel olan hoca’ olduk mu? ha sanki işim gücüm yok, ‘dur şuraya sınav koyayım da aman da namaza gitmesinler’ diyeceğiz. öğrencilerin kahvaltısından başka bir şey düşündüysem aşifte olayım.

neyse benim bu işten çok canım sıkıldı, çok başım ağrıdı. öğrenci odaklı olmaktan vazgeçtim. ben sabah insanıyım kardeşim tüm vizelerim, sınavlarım 8.30’da başlar. benden sonra sınıfa gelen derse giremez.
  • hoca değildir o fakültedir, hoca olsa geçemezsin.
  • askere gittiğinde saat 7'ye içtima koyan yavşak komutan diye bu fikrini yenilersin.
  • öğrenci kafası, erken kalk işini bitir gün sana kalsın.

işe başladığında, sabah 4 de kalkıp memleketin, dünyanın öbür ucuna ulaşmaya çalışacaksın.
hesabın var mı? giriş yap