şükela:  tümü | bugün
 • ölü taklidi yapmanız durumunda göz kapaklarınızdan dürten ve "yemem olm ben bu numaraları" dercesine tepenizde azrail gibi bekleyen de işte bu göt kedidir aynı zamanda.
 • --- spoiler ---
  qedim var qızlar eqlesin
  --- spoiler ---

  edit: aboov ufacık bir espriye nasıl reaksiyon göstermiş. bir düşünceyi saklamak için o düşüncenin zıttını aşırı tepkiler vererek savunmak kişiyi ele verir.

  edit2: adam tam bir arıza çıktı. açtığı başlık sol frame'de kalsın diye aynı şeyi yazıp yazıp siliyor*
  1
  2
 • kafanızın üstüne oturarak nefessiz kalma yöntemiyle sizi uyandırabilirler.
 • kendine yeni bir aile kurma derdinde olabilir.

  mart ayı boyunca, genellikle gece 3 ve sabah 5 arası, evimin dışındaki her köşede çiftleşip bağırarak beni uyandıran bir kedi vardı. her pencereyi açtığımda ya üzerine bir kedi hopluyordu ya da kedinin gelmesi için yol yapıyordu. her seferinde kovuyordum, sonraki gece yine geliyordu minik kevaşe.

  çok kedisever biriyim ve sürekli dışarıya mama koyuyorum ama zaten bozuk olan uyku düzenimin içine iyice sıçtığı için bu kediye karşı iyice mesafeliydim.

  aradan 2 ay geçtikten sonra * bir geceyarısı eve gelirken bahsi geçen kedinin koşarak penceremden içeriye girdiğini gördüm. çok garipsemedim çünkü özellikle havalar kötüyken sokak kedileri benim eve doluyor.

  içeriye girdiğimde kediyi göremedim, "nerede bu yahu?" demeye fırsat bulamadan, çekyatlarımdan birinden "miv" diye bir ses geldi.

  evimin etrafında tam tur çiftleşerek tavaf eden kedi, yavruları da gelip evin ortasına, çekyatın içine doğurmuş. yaşamın döngüsünü tamamlamış.

  yavru kediler karşısında tereyağı misali eridiğim için, mart ayındaki densizliklerini bir kalemde sildim. yavrular şu an neredeyse 1 aylık (3 erkek - alfa, caz ve panter) ve mutlu bir aile olarak yaşayıp gidiyoruz.

  tabii evimin düzeni ciddi anlamda etkilendi ve masraflarının haddi hesabı yok, ama olsun çok seviyorum.

  yani diyeceğim o ki, sabahın köründe uyandıran kedinin, evinize yerleşmek ve sizi sömürmek gibi amaçları da olabilir.
 • kısırlaştırılmamış erkek kedidir.
 • insomniac kedi. ayrıca evimdeki iki kediden biridir.

  sabahın ilk ışıklarıyla birlikte ben kalktım sen de kalk diye suratımı yalar, olmadı yüzüme basar, saçımı yer, parmaklarımı dişler. uykum bölündüğünde kucaklanır öpücük manyağı yapılır, kulaktan ısırılır ve odanın dışına götürülüp kapı kapanır. sabah sabah napıyonuz siz ya bakışlı diğer kediye sarılıp uykuya devam edilir.

  kızım maman var, suyun var. canın sıkıldıysa kardeşini uyandır onunla oyna. daha karga bokunu yemeden benimle işin ne ya.
 • ağaçta ki yavrusunu kollayacağım diye bahçede ki kedilere dadanan bir ibne karga değildir. saat 6 gibi başlıyorlar ötmeye 8'e kadar.. kulağım sperm içinde kaldı.
 • oh be sadece benimki manyak değilmiş dedirten kedidir. saçımdaki spreyi yalıyor, burnumu ısırıyor, yüzüme oturuyor, patisini ağzıma sokuyor. çok sevimli olmasa sopayı yiyecek eşşek sıpası
 • sabahın üç buçuğunda karnı acıktığı için ev halkının uyanmasını bekleme nezaketine katlanamayan kedidir. kalk bana ıslak mama ver s...rim senin uykunu, önce bana hizmet edeceksin. ıslak mamamı ver, ıslak mamamı yedikten 15 dakika sonra da kakamı yapacağım gel hemen b..mu at, sonra ne halt edeceksen et tavrı var bi de. olsun canı sağolsun benim kızımın. ama bunlar hep aynı model. yapacak bişi yok.