• geçen sezon fenerbahçe'nin oynayacağı son 13 maçın hakemlerinin listesi maçlar oynanmadan önce elindeymiş diyorlar. nereden aldı ve o listeyle ne yaptı acaba?
  • hakkındaki tapeler konusunda zaten adli süreci devam eden trabzonspor başkanı. tutuksuz yargılanmakta ve kendisi savunmasını bile vermiş, eindhoven kentinde takımının maçını beklemekte. hani bugün aziz yıldırım karabükspor maçıyla alakalı savunmasında "etik kurulunda o maç hakkında suçum olmadığı yazıyor" demişti. işte etik kurulunda sadri şener tek maçta değil hakkında tüm iddialarla alakalı "temiz" bulunuyor. öyle gelip altına karalamakla bitmiyor bu işler.
  • acil istifa etmesi gereken trabzonspor başkanı. trabzonspor başkanı yazarken bile sinirden ellerim titriyor. sayesinde hiç eğilmediği kadar eğik geziyor başım. bir yıldır şenol güneş'in istediği bir transferi yapmayıp gevşekçe transfere gerek yok demesine filan alıştık da temiz futbolun habercisi olma konumunu galatasaray'a terk edip kişisel çıkarlar uğruna kirliliği destekleyip trabzonspor'u kirletip hala yalanlar söylemesine alışamadım. kendisi ve ekibi trabzonspor'dan elini çeken kadar trabzonspor ile sadece gönülsel bir bağım var, ne maçını izlerim, ne maçına yorum yaparım artık. kendisini allah'a havale ediyorum. gözümde bakın bunlar da böyle şeyler yaptı şovmenliğinden öte gidemeyen aziz yıldırım'dan zerre farkı yoktur.
  • tff baskanligi icin yildirim demiroren'i destekledigi haberi uzerine artik trabzonspor baskanlik koltugunda son zamanlarini yasadigi soylenebilecek kisi. iyi, babacan falan ama "yonetmek" konusunda oldukca zayif bir karakter.
  • bindiği dalı kesmiştir. böylece tek destekçisi olan trabzonspor taraftarını da kaybetmiş oldu. söyle bakalım sadri reis seni şimdi kim kurtaracak?
  • taraftarın ve camianın büyük muhalefetine rağmen demirören'i destekleme kararı almıştır. bu kepaze kararı sonrası başkanlıkta uzun süreli kalması zor.
  • çıkıp da her hafta başı "kupamı verin" diye demeçler vermez herhalde bu son hareketinden sonra. nasıl bir oynaklıktır anlamak güç...
  • demirören'i desteklemesi ile kendi bacağına kurşun sıkmıştır veya o kurşunu başka bir trabzonsporlu sıkacaktır.
  • en kısa zamanda olağanüstü genel kurul kararı alması gerekendir. trabzon bu günü unutmaz sadri bey.
  • yıldırım demirören'i destekleyerek neye hizmet ediyor bilmiyorum ama bana, inandığım değerlere ve bu doğrultudaki kulübüme hizmet etmiyor... biz kendisini atay aktuğ, özkan sümer gibi falan sanıyorduk ama ilhan cavcav'mış meğer.
hesabın var mı? giriş yap