şükela:  tümü | bugün soru sor
 • aralık ayında yapılacak kongrede aday olacağı söylenen eski trabzonspor başkanı.
  sadri şener 1951 doğumlu olup trabzonspor'da 2 sezon başkanlık görevini yürütmüştür.
  eğer gerçekten aday olursa bir çok ismin destekleyeceği hatta adaylığını geri çekeceği bir isim olup trabzonspor efsanesi reloaded adlı film gösterime girecektir.
 • trabzonspor'a başkan adayı olma kararını verme sürecinin, şenol güneş'in ikinci kez trabzonspor teknik direktörlüğüne getirilme sürecinden, taraftar ve camia üzerinde yarattığı heyecan bakımından hiç bir farkı olmadığı kişi.

  inşallah sonları benzemez.

  (bkz: ne dedim lan ben)
 • trabzonspor'un efsane başkanı. trabzonspor'a karşılıksız olarak 7-8 trilyon vermiş ve sonrasında iş hayatında batmak üzereyken dahi bu parayı geri almamıştır ki iflas etmiştir, bu paranın lafını da bir kez ettiğini görmedim. adına tesis vardır trabzon'da.
  (bkz: sadri şener halkla ilişkiler ve sosyal tesisleri)
 • 7 aralık 2007 cuma saat 10:30'da trabzon usta otel'de yapacağı basın toplantısıyla trabzonspor kulübü başkanlığına adaylığını açıklayacak olan kişi.

  (bkz: hayırlı olsun)
 • trabzonspor kulübünün yeni baskani.

  (bkz: tüm camiaya hayirli olsun)
 • bundan önceki başkanlığı döneminde oynanan 20 kasim 1993 besiktas trabzonspor macinda beşiktaş'ın trabzonspor'u 7-1 yenmesi üzerine istifa etmiştir. 15 yıl aradan sonra bugün tekrar başlanlık koltuğuna oturmuştur. listesi sağlam, vaatleri güzel. temennimiz başarılı olması, türk futbolunun ileri gitmesi.
 • daha yasalasmadan, turbana universitesinde izin veren kocaeli universitesi rektoru sezer sener komsuoglu'nun kardesi.
 • dün akşam katıldığı yavuz semerci nin bilgi odası isimli programında, siyaseti trabzonspor'un menfaati için kullanmaktan çekinmeyeceğini belirten çiçeği burnunda kulüp başkanı. daha önceki başkanın iktidar partisi iteklemesi ile kulubün başına geçerek, kulübü, itibari olarak olabilecek en kötü duruma getirdiği düşünüldüğünde, sadri şener'inde faruk özak ile yakınlığı akılda yine tereddütler oluşturmaktadır. tabi zaman içinde yapılan icraat ve açıklamalar ile net bir kanaate varmak daha akılcı olacaktır. kaldı ki, zaten kulüp dipte, daha kötü ne olabilir ki, diye düşünmüyorda değilim
 • trabzonspor tarihinin en pahalı bonservis kazancını neredeyse mundar edecek açıklamalarda bulunan garip başkan.
  gökdeniz rubin kazan'la anlaşmış, dehşet bir bonservis teklif edilmiş. bu olayın olduğu saatlerde televizyona canlı yayında açıklamalar yapıyor ve diyor ki:"gökdeniz aslında büyük futbolcu değil. bir şey kaybetmiş sayılmayız. önemsiz bir kayıp." yahu adama gülerler. sana dünyanın parasını kazandırıyor. ayıp bir kere. öte yandan bunları söylüyorsun, rubin kazan yönetimi demez mi "ulan biz bu adama tonla para döküyoruz, sen adam yerine koymuyorsun. bir yerde yanlış mı yapıyoruz?"...

  neyse, bu akşam saat 17:00'ye dek olacak bu transfer. bir terslik olmazsa...
  zira rusya'da transferin son günü. umarım iyi para kazanır trabzon da, şener bu ayıbı hüsran yaratmaz.
 • nuri albayrak ve ziya dogandan olusan muhtesem ikilinin trabzonsporun basina kabus gibi coktugu bir donemde, yillar sonra tekrar aday olarak trabzonsporun basina gecen gozu pek, mert ve atilgan baskandir. umarim onun doneminde, trabzonspor hakettigi itibari ve basariyi tekrardan yakalar.