• protestolar hakkında yazdığı bir mesajın altına

"when turkey decides to recognize the armenian genocide of 1915 i'll start giving a shit about them."

"türkiye 1915 ermeni soykırımı kabul ettiği zaman onları umursamaya başlarım."

diye yazan birine;

"i wasn't around in 1915. but i'm around in 2013. and there are a lot of people who trying to stand up for what's right in this very moment. good intentioned people and innocent people are being beaten and killed by their own government while the press is being censored. i understand it, but pardon me while i decide not to partake in the same grudge as you right now."

"1915'de yoktum ama 2013'te varım ve şu an bir sürü insan tam olarak şu an doğru olan şey için mücadele veriyorlar. iyi niyetli masum insanlar kendi hükümetleri tarafından dövülüyor ve basın sansürleniyor. seni anlıyorum, ama seninle aynı nefreti taşımama kararını verdiğim için beni mazur gör."

diye cevap vererek ayarın kralını vermiş adam.

uzun süre sonra gelen edit: aşağı yukarı doğru olan çeviriler eklendi.
  • twitter üzerinden sagopa kajmer'e güzel bir ayar veren abimiz. öyle çok sert değil ama yerinde. şu anda mentionları silmiş ama sago'nun "öyle şeyler yok burda herşey çok güzel " gibi bir tivitine gayet efendice "böyle düşünmene üzüldüm ama hiçbir şey güzel değil orada , biliyorum" gibisinden bir şeyler yazmıştır. daha sonra gelen bir kaç sagocuya da bir güzel ayar vermiştir.

geçtiğimiz kış sagopa'nın organize ettiği bok bir organizasyonda mğthiş bir konser vermişti abimiz. bu tartışmadan sonra işin ilginci sago kendisini unfollow etmiş. yakında dava falan da açabilir , malumunuz `::(`
  • adam oyun oynarken doğaçlama liu kang wins diye rap yapan bir manyak. bu adam kadar iyisi çok az gelir.

liu kang wins
  • (bkz: sea lion)
  • 250 km hızla sürdüğü escape artist diye bir şarkısı vardı.
  • gangasta takılan , kızlar haydi memeleriniz ağzıma konseptli klipleri olan , abuk subuk parçalarla hit olan kro rapperların örnek alması gereken undergroundın agır abilerinden birisidir kendisi..
  • hip hop'ı doğru yapan adam/grup bilemeyeceğim. lakin buram buram kalite kokuları geliyor kendilerinden.
  • istanbula gelecek ve bize efsane bir konser yaşatacak olan insan.

umarım seyirci çok kötü olmaz.
  • (bkz: #30258212)
  • çok büyük reistir. şu mullet performansını her dinlediğim zaman tapıyorum. yeni versiyonu bu

https://www.youtube.com/watch?v=fikytzkx55c
hesabın var mı? giriş yap