• elinde yıldızla hoplayan bir türk hasta zannediyorum oh randevu kopardım nöroloji kliniğinden edasıyla.
  • mavi zemin üzerine yerleştirilen hilal, uçsuz bucaksız bir ummanda aynı gemide yol alan cemaat olduğumuzu, hep birlikte güvenle yolculuk yaptığımızı simgeliyor. hilalin uçlarının tepeye doğru bakıyor olması özel hastaneler sayesinde sağlıkta hep daha ileriye gittiğimizi, varlığımıza varlık kattığımıza dem vuruyor. kişinin ulaşmak üzere uzandığı yıldız, okyanus ötesinin 51. yıldızı olarak göz kırparken; kenarda yer alan beyaz çizgi, yolculuğun bitmesine az kaldığını, kadrolaşmanın tamamlandığını vurguluyor.
  • "bütün bakanlıklar benim" anafikri ile etrafı cumhurbaşkanlığını temsil eden yıldızlardan oluşan logodur. ülkenin tapusunu komple versek kurtulur muyuz acaba?
  • eski logo; maraş dondurmacısından külah kapmaya çalışan, hayalet casper'a benziyordu.

beğendiğim logodur.
  • bir bakanlıktan çok 19 mayıs etkinlikleri özel logosu gibi duruyor. bizim yeğene yaptırılmış gibi.
    (bkz: logoyu bizim yeğen yapar ya)
  • 5 metreden; (bkz: buyuk birlik partisi logosu)
  • sağlıkla ilgili düşünce uyandırmayan bir logo olmuş kendisi.
    tarafsız bir gözle baktım ve bana smaça kalkan bir basketbolcuyu çağrştrdı. bence basket liginin simgesi olarak daha iyi durur.

edit: bi daha baktımda meşaleyle koşan sporcuya baya bir yakın.
  • sağ kolu sol kolundan kısa olan tek bacaklı bir insan figürüyle sağlığın ne kadar önemli olduğu vurgulanmış, başarılı bir çalışma.
  • türk bayrağının inşaat halindeyken çekilmiş fotoğraf gibi. "yıldızı da şuraya koyduk muydu"
  • (bkz: shoryuken)
hesabın var mı? giriş yap