• yine bir şeylerin peşinde bu adam. diğer rapçileri övmesi, konserlerde neyim var ki şarkısını söylemesi, röportajlarında ılımlı, yaklaşımcı konuşması, patron’a respect atması falan.. bpg albümünden sonra yaptığı hiçbir şey samimi değildi, kime hizmet ettiği belli değildi ve tek derdi paraydı. boşandı, ateist olduğunu açıkladı ve bambaşka bir duruş sergilemeye başladı. ne yaparsa yapsın artık samimi gelmiyor. keşke karakteri de müzikleri kadar kaliteli olsaydı.
  • <3
  • adam son 2 yılda "sertlik kanında var hayatın", "366.gün", "sessiz ve yalnız" gibi 3 tane şaheser ortaya koydu ve buna rağmen "nerede eski sago" eleştirilerine maruz kalmakta. insanları anlamak bazen çok güç.

not:sago'nun kişiliğini hiç beğenmeyen biri olarak yazıyorum bunları.
  • 30 yaşında hayranı olduğum rap sanatçısı. öncesinde kime hayrandın derseniz rap dinlemiyordum. meğer bu adam benim çocukluğummuş ve eserlerini ezbere biliyormuşum. ilk kez bu sene ağustos ayında kuzey fest te canlı dinledim. onlarca şarkıcı çıktı, sahnesi bu kadar harika olanını görmedim. milyon fest eskişehir 2019 da sahne alacağı gün için de biletimi aldım.
  • buyuk soz ustası rapper.
  • ateşten gömlek, galiba, vasiyet, al 1'de burdan yak parçalarını ezbere bildiğim rap tanrısı. sözleri yüreklere dokunur, rap yapan en büyük üstad.
  • bugun şırnak'ta konseri var. evet şırnak.

81 ili geziyor reyiz.
  • içinde bir kaç çeşit rapçi barındıran büyük şair ve dj.
  • dün şırnak’ta konser vermiş, bugün de hakkari’de konser verecek olan rapçi.

81 ili kapsayan konser programı 13 eylül 2019’da ardahan’da başladı. 11 nisan 2020’de de istanbul’da noktalanacak. gerçekten takdire şayan bir iş.
  • dün hakkari'ye rap konseri nasıl olur göstermiş üstat. yalnız 1 saat 20 dakika gibi sürede bitirdi konseri. nasıl geçti zaman anlamadık. tadı damağımızda kaldı.
hesabın var mı? giriş yap