• #44008395 entry'si ile güldürmüş yazar.
  • karma puani ile ilgili kafa karisikligimi gidermesiyle tanidim bu yazari, o gün bu gündür bidibidibidi yazisip duruyoruz. dün en begenilen yazar oldu. evet. istatistiklerde en cok begenilen yazardi ama bundan haberi bile yoktu. öyle de havali kendisi. iste öyle kendi kendine takilan bir yazarken kalkti bana catti, simdi ben onu kendi kendine birakir miyim? birakmam. entryleri de pek süper, pek über. takibindeyim.
  • sözlüğün karma müdürü sanırım kendisi. karmayla ilgili yaşadığım bir kalp krizinde hızır gibi yetişip şöyle bi kenara oturttu, yakamı bağrımı açtı, etraftakilere "çekilin de hava alsın lan adam biraz" diye bağırdı falan.

yardımsever yazar.
  • malatyasporumuzun sesini sözlükte duyuran yazarlardan, renktaşım.
  • aynı anda hem istanbul beyefendisi hem ankara bebesi, hem doğulu hem batılı olmayı başarmış ama arada kalmamış hiç.
    dost, arkadaş, kanka vs olabilirsiniz bu adamla; ama asla kötü olamazsınız. fikir ve muhabbet adamı. sözlük için bir kazanç.
  • bugün doğum günü olan yazar, badim. iyi ki doğmuş kutlu olsun.
  • iyi ki doğmuş dortmund taraftarı.
  • kedilerin en haylazına babalık yapan, mahallenin en janti komşusudur. sizi dinlerken gözlerinin içi güler, içinizden anlattıkça anlatmak gelir. karda kıçın donmasına rağmen birlikte denize karşı şarap içmek de güzeldir, buzda kayıp düşmek de.*maaile temennimiz güzel anıların eksik olmadığı daha nice yaşlarını üzerimizden eksik etmemesidir.
  • "ayıpsın olm biz kardeşiz, aramızda paranın lafı mı olur? çık gel istanbul'a hadi." dedi. yoldayim simdi, bolu'yu gectim geliyorum. paraların sıfırlanmasına yardımcı olacagım yazar.*
  • karaciğer nakil listesine şimdiden kayıt olması gereken yazar.#59484219
hesabın var mı? giriş yap