• müthiş bir erkek parfümü.. dünyanın en güzel ikinci kokusu..
  • 15 yıldır buldukça aldığım parfümümdür. şimdiye kadar kimseye önermedim. hatta antalya'da bir dükkanda 4 kutu buldum, tekini aldım. nerden aldın diyenlere biri getirdi, dedim. o kadar da paylaşımdan uzağım bu konuda. fakat bundan bir yıl önce 100'lük bir şişe sculpture banyo rafından düşerek etrafa saçıldı. o günden beridir yedek şişem yatak odasında üvey evlat gibi duruyor. sanırım kokuya doydum. ya da ne bileyim yaşımla birlikte beğenilerim de değişiyor. neticede seven ama bulamayanlara strawberrynet'i öneririm. güvenle alabilirsiniz. şimdilerde bu parfümü çıkaran nikos'un diğer parfümü olan cologne by nikos favorim. bulursanız deneyin..
  • öyle bir parfümdür ki insanın yatmadan önce yada ne bileyim duşa girerken bile sıkası geliyor. genelde yıllardır bu işi yapan ve çok sayıda parfümü işi gereği koklamak zorunda kalmış kozmetikçiler tarafından da en iyi olduğu söylenir. fakat parfümü kullananlar tarafından kimseye tavsiye edilmez. "aa parfümün ne senin ya" sorularına yuvarlak, kaçışlı cevaplar verilir. seviyorum, uç derecede bağımlıyım kendisine. ama yeni sürümlerini artık pek iyi yapmıyorlar yada formülü değiştirmişler sanırım ağırlaşmaya başlamış koku olarak. üretimi bitti diyenlerde oluyor, belki kalan ürünler aşırı beklemeden dolayı değişime uğramış olabilir.
  • zamanında "içinde vanilya olduğundan afrodizyak ekti yapar" gazıyla saldırarak aldığım ama daha çok erkeklerin dikkatini çeken kokuydu
  • ing. heykel
  • heykel, yontu, oymak ve bunları yapma işi. statue'ye göre daha geniş çaplıdır. kullanılan malzemeler daha çeşitli, eserler daha soyut-orijinal ve daha sanatsaldır.

(bkz: statue/@dunyaninenguzelkizininsivilcesi)
  • yanınızdan geçen insanların arkasına dönüp bakar, sizde "noluyor lan, bu kız-erkek popoma neden baktı?" diye düşünürsünüz, aslında onlar sizin poponuza değil parfümünüze bakmıştır.
  • orta hallice olan erkek parfümüdür. koleksiyonumda yer alır, bu aralar arada bir kullandığımdır. "en iyi erkek kokusu", "mükemmel" gibi yorum yapanlar olmuş . katılmadığım yorumlardır.

bu parfüm için henüz "parfümünün adı ne?" diye soran olmadı.
  • tam şuanda n11.comda kargo dahil 100ml si 69 lira olan erkek parfümü ilgililere duyurulur.çok güzel bir parfümdür deneyiniz
  • kokusunu aldığım herhangi bir anda kalbimin bir atış kaçırmasına sebep olan parfüm
hesabın var mı? giriş yap