• aşık oldum
  • hiç anlamadığım şekilde ünlü olan hanımkızımız. şahsına özel bir güzelliği var ama tv de oyunculuk yaptırtacak kadar değil ayrıca sesi kulak tırmalıyor.
  • arifv216 yı izleyene kadad hiç beğenmezdim ama filmden sonra baya aklımda kaldı. kendisi güzel olduğu gibi şarkıyı da güzel seslendirmiş. bir bok beğenmeyen ekşiciler yine saydırmış ama gerçek hayatta görseler kitlenip kalırlar.
  • kardeş payında ki rolü ve aynı dizide seslendirdiği "dolana ay dolana" şarkısıyla hafizamda yer alan şimdilerde anne olan oyuncu..
  • güzel kız ama benane?
  • rol yapma yeteneği kısıtlı olan bir oyuncu. bir çok projede izledim mimik sıfır. ses sıfır.
  • behzat ç.’de ilkokul gösterisi seviyesinde oynayan “oyuncu”
  • bebeğine baby shower değil de mevlid yapan oyuncu. o kadar bizden geldi ki çok hoşuma gitti ya. baby shower olayı doğmamış çocuğa don biçmek gibi geliyor, çok manasız geliyor.
  • mevlid olayı ile yapmacık olmayı değil, hissettiği gibi yaşamayı seçmiştir.
  • kendisi arif v 216 filmindeki kırmızı pantolonuyla gönüllerde taht kurmuş oyuncudur. bebeğine de ne olduğu belirsiz baby shower yapmak yerine dada mevlidi yaparak sağlam karakteri hakkında bize fikir vermiştir.

ayrıca geçen bu hanımefendinin instagram hikayesinde gördüm sanırım tarabya’ydı. bildiğin sahil çöp yuvası olmuş, deniz anaları cirit atıyordu. bu imamoğlu para gidecek diye ibb’nin deniz yüzeyi çöp toplama araçlarını çalıştırmıyor sanırım. yazık oldu istanbul’a ama orada yaşayanlar düşünecek artık.
hesabın var mı? giriş yap