446 entry daha
  • fenerbahçelidir. bir insan tuttuğu takımla bu kadar özdeşleşebilir.

https://twitter.com/…status/987819974625554433?s=19
  • sorsun birisi şu burnundan kıl aldırmayan hukukçuya. şampiyonlar liginde real madrid'i sahasında ağırlıyorlar ve salağın teki zidane'a bozuk para atıyor ve zidane sadece yere düşüyor. uefa'da takımını savunmaya gittiği zaman bundan daha fazla şiddetli olaylar yaşandı diye saçmalayabilecek mi? böyle bir savunma yapsın da göreyim bakalım nasıl bir ceza alacaklar. ama emin olun gider böyle saçma bir savunma yapar ve sonrasında ceza aldıktan sonra çıkar uefa bizi kıskanıyor der ve binlerce salak bu hukukçuyu alkışlar. yazıklar olsun ülkede kimsede etik anlayışı kalmamış.
  • (bkz: mahmut uslu) ve bu şahıstan üst kimliği fenerbahçelilik olan biri olarak utanıyorum.
  • bu adam bu gece çıktığı canlı yayında şenol güneş içeriye gitmemeliydi dedi. yemişim maçını, o anda bir insanın sağlığı söz konusu bundan önemli ne var? o anda kafaya darbe almış birisi belki ağır bir şekilde yaralandı o halde gidip bir de hakemden izin mi alsın? böyle bir saçmalık var mı arkadaş? kafaya darbe almış insan “belki” o anda bilinç kaybı yaşıyor, içgüdüsel olarak bir refleks ile kendini korumaya çalışıyor. o programda oturan sinan engin ve ertem de dut yemiş bülbül gibi dinlediler adamı.
  • şafak mahmutyazıcıoğlu ile birlikte katıldıkları beyaz futbol yayınını izliyorum an itibariyle, ben hayatımda böyle bir insan görmedim. konuşuyor, konuşuyor, konuşuyor... söz sırası mahmutyazıcıoğlu'na geliyor ve adamın ikinci cümlesinden sonra sözünü kesip yine konuşuyor, konuşuyor, konuşuyor... kimse sizi suçlamasa bile şu tavrınızla ben suçluyum diye bas bas bağırıyorsunuz şekip bey.
  • türk futbolu içerisindeki kanserli hücrelerden birisidir.

ali koç'un fenerbahçe kulübüne başkan olmasından sonraki süreçte bunun gibi beş para etmezlerin hepsi fenerbahçe camiasından silinecek. mahmut uslu gibi şekip gibi herifleri sırf fenerbahçeli olduğunuz için savunmayın allah aşkına. bir beşiktaş taraftarı olarak ali koç'un fenerbahçe başkanı olması için dua ediyorum. fenerbahçe o zaman daha güçlü olacak. klasik bir taraftar olarak benim bunun tam aksini istemem gerekir ancak ben fanatik değil sporseverim. sporun içinde böyle beş para etmez heriflerin olmasını istemiyorum.

futbol pislikçe, fanatikçe, holiganca izlenecek bir oyun değil. bu oyun rekabet ile güzel. takımlarımızın birbiriyle en güzel şekilde rekabet etmesi gerekir. böyle herifler bunu engelliyor. oyunun içini hastalıkla, pislikle dolduruyorlar. bu tarz adamlara destek vererek bunların çoğalmasına izin vermeyin. her taraftarın buna dikkat etmesi gerekiyor.
  • ali koç gelince spor dünyasından silinecekmiş, bak bak sen.

kendisi ali koç ile aynı yönetimde görev yapmıştır yıllarca. gayet cankuşlardır.

tanım: tescilli şike çetecisi.
  • tescilli şikesinden "hükmün açıklanmasının geri bırakılması" istemiş olmasına ragmen siyasiler tarafından kurtarılan adam. ne bekliyordunuz bu pişkin adamın yapılan hataları kabul edeceğini mi ?

bu adam polis sorgusunda şikeyi kabul etti ama şimdi gelmiş 3 temmuz kumpası diyebiliyor.

her boka kumpas diyecek nasıl olsa bir şekilde cezadan kurtuluyor.
51 entry daha
hesabın var mı? giriş yap