• otomotiv konusunda gerçekten özgün içerik üretebilen az sayıda siteden biri.
    sekizsilindir.com adresinden ulaşılabilir.
  • facebook uyesi oldugunuz takdirde istediginiz bir arac veya otomotiv projesiyle ilgili bir yazi istediginizi belirten bir mesaj atarsaniz birkac gun icinde hazirlayan ilgili ve bilgili bir admine sahip site
  • şu an için türkiye'de okuduğum en iyi ve en bilgi dolu otomotiv blogu/sitesi/ansiklopedisidir.

çoğu zaman aklıma gelen sorunun bir altta yazdıkları başka bir yazıya verilen link ile cevaplanmasını çok beğeniyorum.

bu sitenin bilinmiyor olması türk otomotiv sektörü için kayıptır.

bir değil on sponsorluk alsalar az.

saçma sapan insanlara blogger/youtuber diye para bayılan ürün/marka müdürlerine duyulur.
  • sanırım kurucusunun mühendis olmasından ötürü teknik konulardaki yazıları oldukça doyurucu olan kaliteli bir otomotiv sitesi.
  • saygıyı en hak eden otomotiv (ansiklopedisi) sitesi.

helal olsun sevgiyle, ilgiyle takip ediyoruz
  • hemen diğer yazarlar gibi övgüler dizmeliyim.

gerçekten de en güzel içeriklere sahip sitedir. kendilerini bilfiil takip etmekteyim.

ama lütfen diğerleri gibi reklama bulaşıp özgünlüklerini kaybetmesinler. sevgiler, selamlar.
  • gerek sitedeki yazılar, gerek de youtube kanalındaki videolar bir mühendisin elinden çıkmış gibi. değindikleri konulara detaylı bir şekilde yaklaşımları, verilen örnekler vs. gayet iyi. otomobil konusunda mükemmel ve takip edilesi bir site/kanal.

umarım tez vakitte hakettikleri kitleye ulaşırlar.
  • şahsım tarafından "vasıtalar hakkında bilgilendirici içerik üreten ve ürettiklerini sade bir üslupla anlatan takip edilmeye değer tek site" olarak tanımlanmaktadır.

kendilerini sessizce takip ediyorum ve vasıtalarla ilgili kaliteli bilgiler elde ediyorum. sanırım kalitelerinde de bir bozulma gözlemleyemeyeceğim.
  • epeydir takip ederim. mesleğimle de alakalı olarak anlattıklarını öğretici doğru ve faydalı buluyorum
  • incelemeleri ve anlattıkları her ne olursa olsun en küçük ayrıntısına kadar girmeleri çok iyi. şanzıman ile ilgili paylaştıkları yazıyı kaynak vermeden bir çok yerde yayımlayan sitelere rastlamak mümkün. özetle takip edilmesi gereken bloglardan.
hesabın var mı? giriş yap