• memleket için çok önemli bir insandir. ürettigi iha ve sihalar memleket icin cok elzemdir. vatana millete faydali bir insandir.pkk lilarin anasini zikmektedir.. allah yolunu acik etsin basarilari daim olsun.
    not: muhalifim..
    sakin ola ki bu ulkede kimse arge calismalarini boklamaya kalkmasin..ek not : ümüğünü sıkarım...
  • başlığın altındaki entryler, kahkaha attırmıştır. sahi sağcıların bilişsel düzeylerinini neden bu kadar düşük?

pkk ile mücadele ettiği için bayılıyorlar adama. adamın kayınpederi cumhurbaşkanı hazretleri, hani şu çözüm süreci döneminde başbakan olan. şu iki bilgiyi bir potada eritememek ve başlık konusu şahsın niteliğini tespit edememek için gerizekalı olmak lazım.

beni vatan hainliği ile suçlayacak salaklara şimdiden not: bu ülkede kaliteli silah sistemleri üretilmesine hiç karşı değil, aksine çok memnun olurum. sorun kimin ürettiğinde? iktidara yakın bir silah tüccarı mı yoksa kamu kurum ve kuruluşları mı? kimse bana para kazandığı işi üzerinden birinin vatanseverliğini kanıtlamasın, şov yapmasın. adam ekmeğinin peşinde, madem çok vatansever hadi yapsın bir fedakarlık.
  • yok fetocu onu yazmış yok israilliler bunu yazmış. beni ilgilendirmiyor arkadaş. beni ilgilendiren sadece baykar makine ve iha/sihaları ile ilgili 2 husus:

1- bu tb-2'nin kendi sınıfında bir adet yerli rakibi var: vestel karayel. iha/siha yeterlilik yönünden uzman değerlendirmelerini bir kenara bırakıp sadece evrak üzerinde karşılaştırsak bile karayel tb-2'ye denk. peki devletimiz vestel karayel'den hiç satın aldı mı? bildiğim kadarı ile cüzi bir kiralama yapıldı satın alma yok. devletimiz baykar makine'ye sırtını dönsün demiyorum. öyle bir kastım yok. ancak vestel'e de üvey evlat muamelesi yapılmasa daha iyi olmaz mı?

2- yılların projesi anka için satın alma öncesi uydu kontrolü zorunluluğu getirilirken tb-2'de böyle bir zorunluluk getirilmedi. neden? tai'nin başı kel mi? baykar'ın dayısı muhtar mı? bunun mantıklı bir açıklaması var mı?
  • başlığında solcu görünümlü pkklıların cirit attığı adam. ülke hayrına kim çalışırsa ekşideki bu ağzı salyalı tayfanın başlığı altına uçuştuğunu görebilirsiniz. ihracat başarısını yakalamış bir ürüne "başarısız" diyebilmiş üstüne savunma sektöründeyim yazmış biri. çalıştığı yer neresi gerçekten çok merak ettim.
  • hakkında yazdığım entry'i uçurmuş şahıs.
  • damatlardan faydalı olanı . bu adamın yaptığı işler güzel işler ülkeye katma değer katan işler. kayın pederini seversiniz sevmezsiniz ama bu adamın yaptıklarına saygı duymak lazım gerçekten gayet başarılı bir mühendis.
  • hakkında çıkan haberlere anında erişim yasağı getirten, bunu yazanların enrtylerini de anında sildirebilen bir kişi.
    tabi bu konuda haklı, nerde şerefsiz fetö pekaka deaş israyil amarigancı falan varsa bu adamcağıza sarıyor.

vakıflı makıflı işleri vardı sanki, hayır hasenat seven biri demek ki.
    dönemin ruhu ile aşırı uyumlu bilim adamı, muhteşem ve faydalı insan.

meyve veren ağacı taşlamayın ulannn!!!bir
  • entry sildirdiğini yeni fark ettiğim mühendis.

alım garantisi yoktur ürettiği ürünlerde. var diyen haindir. son pkk bükücü.

sanırım böyle yazarsam entryim silinmez.
  • kim ne derse desin şöyle bir gerçek var ki bu adam türkiye'nin gururu. teröristlere kuyruk acısı yaşatan damat ama en şanssız damat. şu anda sanayi ve teknoloji bakanı olsa hiç fena olmaz. bak ekonomiden bir halt anlamamasına rağmen berat albayrak bir bakan. türkiye cumhuriyeti tarihinin en kötü ekonomi bakanı tabi. ne diyeyim... berat da damat, selçuk da damat...
  • yeni twitter kullanıcı adı @selcuk olan damat kişisi. sağlam para gömdüler belli ki binali abisiyle beraber bu user name işine. (binali yıldırım’ınki : by)
hesabın var mı? giriş yap