• önünde saygıyla eğilesi bir anadolu kadını. yaşaa
  • garip bir gizemi olan üstad.

hayır, elin gavuru etnik müzikten hoşlanabilir. lakin, şöyle şarkı söyleyen birinin de selda bağcan hastası olduğunu görmek şaşırtıcı gerçekten.
  • orchestra baobab ile beraber primavera da olmasından çok büyük mutluluk duydum.
    selda enfestir, efsanedir. orchestra boabab da bilmeyen dostlar dinleyin; candır.
  • bir anda o kadar entry girmeyin ulan allahsızlar öldü sandık.
  • arda'dan daha çok ses getirmiştir, gerçekten ''ses'' getirmiştir.
  • 1948 muğla doğumlu türk halk müziği sanatçısı ve bestecisi.
  • frodo ya diz çöktürmüş insan barcelona yı da halaya çöktürmüştür. sevgiyle yaşasın hürmetler güzel insan.
  • 70'lerin sağlam müzisyenlerinin dünya tarafından fark edilemedikleri, iletişimin sınırlı olduğu dönemlere denk geldiği için potansiyellerini ortaya koyamadıklarını düşünmüşümdür hep. bir moğollar'ın bilmemne cross ödülü vardı bir de barış manço'nun belçika'dan bilmemne nişanı.

selda ablamızın böyle bir festivale katılması adeta geç gelen bir teşekkür oldu bence. eminim cem karaca, barış manço vs, erken ayrılmasaları aramızdan bu tarz etkinlikler daha çeşitli olurdu.

darısı erkin koray'ın başına.
  • kendi festivallerimizin bitip gittiği şu günlerde ilaç gibi gelmiş efsanemiz selda bağcan'ın barcelona konseri.

geç oldu ama izleme şansını buldum ya daha da bişey istemem.
  • karakter olarak dünya tatlısı, yaptığı müzik ve bilhassa son yıllarda kendisine karşı oluşan ilgi ise overrated.

meral akşener gibi, önüne koyulanı tüketmeye meyilli insanlık için yeni bi' parlama...

halbuse kadın 40 yıldır müzik yapıyor. yaptığı müziği de iyi icra etti yıllarca. şimdi canlı performansını izledim, yaşlanmış. detone oluyor, ritim kaçırıyor.

dünya tatlısısın selda abla. ama bu eşekler seni parlatıyor ya, hoşuma gitmiyor işte.
hesabın var mı? giriş yap