• aslında en güzelini özdemir asaf açıklamıştır, ''geleceğim bekle dedi, ben beklemedim, o da gelmedi, ölüm gibi bir şeydi, ama kimse ölmedi.''
  • senede bir gün şarkısının hikayesini aklıma getirme suretiyle modern dönem aşklarını bir kez daha üzülerek anmama sebep olmuş başlıktır.

şimdi kim kimi ne kadar bekliyor, hayatı bu kadar hızlı yaşarken o olmazsa bu olur çılgınlığının içinde tüketip tükenirken kim kimi ne kadar bekleyebilir, bilmiyorum. belki de sorunun cevabına korkumdan bilmek istemiyorum.

eskiden dünya daha anlamlı bir yermiş. ve aşklar da. tabi sonucu şarkılar da.

senede bir gün
  • kisiye yakin tarihte bir bulusma icin degil de daha cok, uzun vadede bir bulusma, karsilama icin verilen, icinde arzu ve istek barindiran, huzun ve romantizm kokan soz.

acikliyorsunuz, "ben henuz biriyle yapamam, sev, deger ver, ugras, didin falan, zor su an bunlar bana :(" , aslinda icten ice de olsa olur yani sizin icin de, oyle biriyken karsinizdaki, bunlari diyorsunuz. o ne cevap veriyor?

"seni bekleyecegim" deli gibi eritiyor, yediriyor tum sozlerinizi. "istedigin zaman soyle, hayatimda biri olursa cikaririm, cevrendekiler bir sey derse sikerim, hicbir seyi dusunme hazir oldugunda gel. seni bekliyor olacagim." diyor ya; "bekleme ya, hazirmisim ben baslayabiliriz" diyesiniz geliyor.
  • -seni bekleyeceğim!
    -beklemeyeni at siksin burcu.
    -ne?
    -anladın işte ikiletme.
  • (beklemedi)

(bkz: nah)
  • beyaz renkli bir at çağırdım.
    karacabey harasından.
    sen uyanana dek gelir.

seni bekleyeceğim.
    seni bekleyeceğim.
    seni bekleyeceğim.