• şu afkurup duran beşiktaşlıları ve fenerlileri gördükçe sezon sonu bu camiayı bırakması, sonra oturup ne bok yiyeceklerini izlemesi daha keyifli olacak onun için. sergen le avrupa mazinize dönersiniz artık.
  • antalya macinda abuyu oynatip golunu attirttacak buyuk hoca. iki kulvarda kimseyi harcayacak kredimiz yok.
  • aboubakar'ı harcamayacağı, ondan faydalanmaya devam edeceği için şenol güneş'tir.

ağır konuşacağım; rakip taraftarlar için fazla bir şey söylemeye gerek yok, niyetleri belli de, onun teknik adamlığını sorgulayan beşiktaşlı, ya trolldür, ya futboldan hiç anlamıyordur ya da ağır gerizekalıdır..
  • beşiktaş çeyrek finale kaldı ise kendisinin sayesindedir.

çok açık söylüyorum şu adamı bu maçın ilk yarısına bakarak ağır eleştiren annesine düşman futbol cahilleri kendisine beşiktaşlı falan demesin zaten beşiktaşlı olduklarına da inanmıyorum. bu tur kaybedilseydi bile hoca elinden geleni fazlasıyla yapmış olacaktı.

yürüyedur hocam büyük beşiktaş taraftarı sonuna kadar arkanda
  • ya cidden bazı şeyler değişmiyor. herkes hep daha iyisini daha güzelini istiyor bunu yaparken elindekinin değerini bilmiyor. şenol hoca tam olarak bunun kanıtı beşiktaşın şu an oynadığı futbolu oynayan başka bir takım yok türkiyede. adam ligde zor yeniliyor uefada yenilmiyor. en kazma topçular bir şekilde verimli oynuyor ama değişiklikleri bizim sikik ekşiciler daha iyi biliyor. yok oynatamıyor yok beceriksiz. ulan bir bakın halinize neydiniz ne oldunuz. yüzde ellisi topçulardansa yüzde ellisi direk bu adamdandır. bu adamı yarak kürek eleştiren adamın futbol konuşmasına gerek yok. zaten yanlış yapınca yanlış yaptım diyen bir adam. eleştirenlere cidden çok bu adam.
  • bu sezon ilk kez değişikliklerle maç almış olan teknik direktör.
  • türk futbolu için çok kıymetli bir insandır, değerini bilelim, eleştirelim derken g.tümüzden element uydurmayalım...

not: hakan şükür'ü haklı gerekçelerle (form düşüklüğü, yaşının ilerlemiş olması) kadroya almadığında adeta linç edilmiş değerimizdir kendisi. oysa ki dünya üçüncüsü olan türkiye kadrosunda yok muydu hakan şükür? fatih terim kadrodan kesince niye linç edil(e)medi, bunları da unutmadık, unutmayacağız, ama şenol hoca işini çok iyi yaparak tokat gibi cevaplar veriyor bunların hepsine, helal hocam, devam hocam...
  • kendisine atıp tutan tüm algı yavşaklarına en içten siktirlerimi yolluyorum.
  • bugün bari eleştirilmemesi gereken insandır.
    alkışlanması, tebrik edilmesi ve saygı duyulası insandır.
    şenol güneşin yaptıklarının onda birini bile yapamayan insanlar baş tacı ediliyor.
    futbol dünyası adamcılığın, kulislerin, para aklayanların dünyası tamam ama şenol güneş bu dünyanın insanı değil.
    özel ve güzel bir insandır.
    değerini sen bilmezsen başkası mutlaka bilir
  • fatih terim'in gölgesinde kalarak yıllarca değeri anlaşılamamış hoca.
hesabın var mı? giriş yap