• sarışın mavi gözlü herkesi güzel kabul eden insanlarca kendisine afet denilen normal bir kız.*

instagramda herkes güzel.

https://i1.imgiz.com/…esi_9473761-7127_1280x720.jpg
    https://1.bp.blogspot.com/…c3%bcm+fragman%c4%b1.png
    https://i1.imgiz.com/…esi_9484110-7690_1280x720.jpg
  • sözlükte baya pr yapıyor. yoksa kendisi hakkında bu övgüler bedava yazılmaz.
  • bomboş bi kızdır. boyundan büyük laflar ederek varoluş sancıları çekiyorum numaraları komiktir. roportajda söylediği her şey birbirinden tutarsız o ayrı bi konu zaten de oses'e katıldıgında annesi kendisi için 'doğduğundan beri şarkı söylemek istiyordu zaten şu an ait olduğu yerde' falan demiş. ne gerek var oldugundan farklı gorunmeye? ünlü olmak istiyordum bi sekilde desen nolcak sanki. kendisi gibi binlerceden geçilmiyor tv'ler gazeteler zaten.
  • bir sürü kız gördük, bir sürü kız tanıdık ama serel yeleli gibi değişenini tanımadık yani tanımadık derken şu anda değil. çünkü kız evrim geçirmiş. hiç alakası yok.

https://youtu.be/s1lwsuqm7pq?t=32

bu nedir yahu?

vay anam vay. daha beteri bu programa katılan kız da melisa akman ünlü olmak için oğuzhan uğur'la sırt sırta youtube kanalına katılmış. oğlum hepiniz ünlü olun. hepiniz biteceksiniz.

edit: serel de ünlü olmak için herşeyi yapanlar listesinde ilk 10'a oynarmış. şu videoya bak o ses türkiye - serel yereli - 15.10.2012
  • bu kızın annesi zamanında benim ortaokulda ingilizce hocamdı.
    annesi tam bir ingilizce öğretmenidir; havalı, güzel, kendine bakan, ukala..
    ayrıca o zamanlar, rihanna veletken, bize derslerde rihannayı dinletirdi.
    geleneksel bir kadın değildi, batı kültürünü örnek alırdı.
    tam hatırlamıyorum ama ya komandolara ya da bordo berelilere ingilizce eğitimi vermişliği varmış.
    bir ortaokul için fazla olan bir hocaydı zaten. bizim okulda olmasının sebebi kocasıydı.
    kocasına aşık bir kadındı.
    babası da abimin beden öğretmeniydi.
    rahmetli çok kral adamdır. zamanında bizim okula çok iyi dereceler kazandırmıştır. kendisi milli hentbolcuydu.
    öğrencileri tarafında çok sevilir ve saygı duyulurdu. o kadar yeteneksiz adamı bir araya toplayıp final oynamışlığı var adamın, daha ne deyim.
    iki donanımlı insandan donanımlı bir çocuk çıkması normal tabi.
    iyi kız mı, kötü kız mı bilemem..ama kendini geliştirmiş bir kızdır.
    edit: imla
  • hiç kendisine prim yaptırmak istemiyorum ama bi kaç kötü şey yazıp gidicem.

vay efendim türkler öyle türkiye şöyle diye sürekli kötüleyen, ingilizce şarkı söyledim çünkü bunu hissettim deyip, ongolizco doyo bogonmozsonoz sondom cok sosrdom gibi bi cümle kuran kız (sanki bizim ülkemizde hiç kimse başka dilde şarkı dinlemez), şimdi izlensin diye sayfayı yukarı kaydırıp izleyin, röportaj yaptım okuyunlar falan paylaşmaya başlamış.

asla milliyetçi duyarı kasmıyorum, istersen sevme istersen yaşama bizimle aynı dili konuşma umrumda değil ama böyle riyakar insanların prim yapmalarından nefret ediyorum. bi laf ettin arkasında dur o zaman.

hani burdaki kariyerini bırakıp sıfırdan başlıyodun? noldu o iş?

ah canım ama yine kaldın bizimkilerin tıklarına dimi? yazık.
  • yıldırım demirören'in öz kızından bile daha fazla yıldırım demirören'e benzeyen bir kız.
  • tamam ya en avrupalı en modern sizsiniz serel hanım tamam inandık. abuk subuk hareketlerle donla vs. kendini hâlâ kanıtlamaya çalışıyor. tamam biz köylüyüz tek yurt dışına çıkan türk sensin tek yabancı dil bilen de sensin tebrikler.

kumaş kalitesi diye birşey var gerçekten de, ne yaparsan yap değişmez o.

edit: serel hanım tabii ki istediğini giyimek ve yapmakta her insan gibi özgürdür, kişisel tercihlerine saygı duyuyorum.
  • harika bir avm şarkısı çıkaran kızcağız. tam bershka ya da stradivarius'tan alışveriş yaparken arka planda çalan şarkılardan.
  • “ben bu genetikle çocuk yapmayı düşünmüyorsam bazıları hiç düşünmesin.” diye açıklama yapmış.
    bu insanlar nasıl büyüyorlar da bu kadar egolu oluyorlar yahu sanki başıma prenses.
    türkiye’de renkli gözlü sarı saçlı olan kadın kendini üstün ırk sanıyor. bizim gibi çirkin kullarının da çocuk yapmasını yasaklıyor. tutmayın beni hemen doğuracağım serelin inadına.
hesabın var mı? giriş yap