şükela:  tümü | bugün
 • girişimci kendisi. dakick.com'un kurucusu. yazdığı dijital girişimcilik rehberi adlı kitap "girişimcilik nedir?" ve "girişimci nasıl olunur?" soruları için çok yalın ve girişimcilik 101 tadında faydalı bilgiler barındırıyor. başlangıç ve bilgi sahibi olmak için fena kaynak değil.

  yalnız şöyle kötü bir huyu var bu abinin, fanatik azizspor'lu. fenerbahçeli değil. dışarıdan mantıklı bir adam görünmesine rağmen konu aziz yıldırım olunca bu özelliğini kaybediyor. o yüzden girişim için kapısına gidecek olursanız muhabbeti dönüp dolaştırıp aziz yıldırım icraatlerine getirmeye bakın. belki o zaman yatırım yapabilir.

  naçizane tavsiyem futbol üzerinden insanları kategorize etmesin ve yargılamasın. bunlar yetişkin insanlar için çirkin davranışlar. o kadar amerika'da takıldıktan sonra tipik türkler gibi duygulara göre hareket etmek üzerinde sakil duruyor, aman diyim...
 • burnu havada egoist insan. dı zamanında. umarım bu konuda da kendini geliştirmiştir, egolarından arınmıştır.
 • türk girişimcilik ekosisteminin genel sekreteri.
  mütevazi ve sempatik kişi.
 • sempatik keltosum.

  kendisi ile yuzyuze gorusmuslugum yoktur. varsa yoksa sosyal medyadan biraktigi izlerle kendisini tanimladim.

  startup watch gibi bir is yaptigi icin kendisine tesekkurlerimi iletiyorum. turk startup ekosistemini cok iyi analiz ediyorlar. zaten bu alanda bu isi yapan bir kendileri var.
  ara sira yazdigi yazilar da cok leziz ve bilgilendirici.