şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ınstagramda adrien brody ile fotoğraf yüklemesinden sonra kendisini internete sorduğum, bir aralar teomanla gazetelerde boy göstermiş, haci sabanciyla fingirdemiş kizimiz. şu sıralar ise şeyma subaşi ile ibiza senin miami benim partiliyor. saçlarini rengarenk boyamasini ve partilemenin hakkini vermesini taktir ediyorum. ayrica bir nose job ve dudaklarda dolgu söz konusu ama olsun ben sevdim bu kizin deliliklerini.
  • seyma subasiyla arkadas olmasiyla birlikte kendisine edilmeyen hakaret kalmamıştır (doğal olarak) onun dısında hayatın hakkını veren bir kizdir yeditepe ingilizce öğretmenliği okuyup londra'da st.mary mezunu olmus simdi de california eyaletinde özel bir şirkette calismaktadir * ile olan arkadaşlığını saymazsak 10 numara 5 yıldızlı kızdır
  • seyma subasiyla sanırsam araları bozuk kız heralde her gittigi yerde buna tercümanlık yapmaktan gına geldi
  • birlesik devletler'in nevada çölü'nde duzenlenen burningman festivaline katilmistir.

https://instagram.com/p/byqkpwdnmu5/
  • bir gün anlayacaklar, sadece kötü bir örneksin.
  • habire gezen taş gibi abla. sürekli vücudunu gösterip dudaklarını üç metre öne çıkarmasa, victoria beckham kazuleti gibi poz kesmese zaten olmaya çalıştığı çekici abla olacak ama... ses tonuna hayran kaldım, estetik müdahaleler de yakışmış kendisine, vücudu da çokzel. ama o dudak var ya:/ ıyk yani. aşırı yüzeysel, kezban, keko artık ne denirse öyle gösteriyo kendisini. o ses tonuyla var ya azıcık klas bir kadın olsa dünyaları hoplatır da, modern kezbanlık, cicişlik cazip gelmiş olsa gerek.