• sevdiklerimizin yokluğu ile başa çıkmanın en iyi yolu, onlar yokken simcity 2000 oynamaktır. simcity 2000 özlem duygusunun ilacıdır.
  • ebediyete ugurlamaktan daha mutsuz hissettirmeyen durumdur. cunku bahsedilen durumda kilometrelerce uzakta da olsa bu dunya uzerinde biyerlerde oldugunu bilirsin varligini bilirsin en azindan. senden uzakta da olsa bilirsin ama bilirsin ki en azindan hayatta ve yasiyor.
  • o değil ama ben gideceğim. hem de 12092 kilometre. gerçek anlamda özlemenin ne olduğunu orada göreceğim. dayanamazsam gelirim napim.
  • sanırım önceden kapı komşusuydunuz.
  • sevdiğiniz insanın ölmesinden her zaman için daha iyidir. her ne olursa olsun, yine de ulaşılabilir durumdadır.
  • hollanda'da yaşadığım zamanlarda türkiye'ye dönmek zorunda kalmıştım. ilk başlarda herhangi bir problem yoktu hatta tekrar gittiğimde ekstra katkısı bile oluyordu bazı durumlar için* fakat daha sonra gerçekten mesafeler araya giriyor, sevgiden bir şey kaybetmiyorsun belki ama olmuyor yani. mesafeler artınca unutması da kolay oluyor gerçi.
  • karşınızdaki insanı ne kadar çok sevsenizde, zaman geçtikçe birinin size sarılmasına öpüp koklamasına bir derdiniz olduğunda onun şevkatine ihtiyacınız oluyor. bunları bulamadıkça da çaresizce ayrılmak zorunda kalıyorsunuz. kusura bakma kardeş ama gerçekler can yakıyor.
  • ne diyordu zarif adam içimiz hep bir hoşça kal ülkesi.
  • kimi sevsem kimle anlaşsam uzağa gidiyor zaten ben anlamadım. evren tarafından bana verilmek istenen mesaj ne hala anlamış değilim .
hesabın var mı? giriş yap