şükela:  tümü | bugün
  • kararsız kaldığım davranış biçimi.

sevgili ile daha önce bu konuşmayı yaptık. bu tarz etiket konulan günlerden ikimizde hoşlanmıyoruz. dün gece bunca yaşımıza rağmen ikimizinde sevgililer gününe bir sevgili ile ilk kez girdiğimizi öğrenik. kendisi dün yatmadan önce yanağımdan öperek sevgililer günümü de kutladı. -ben öyle mal mal masaüstü ekranına baktım-. daha öncesinde sevgililer gününde olmasa bile bu tarihlere yakın bir gün bunu kutlayalım demişti. ben de tamamdır dedim. bugün acaba bir öpücük ile yine de kutlasam mı, bu basit kutlamayı içerler mi, bugün için bir beklentisi olur mu? bilemiyorum azizim.
  • yapılabilecek en doğru davranış.

dünyanın en saçma günü. her yeri kalpli kırmızı balonlar istila etmiş, pideci bile kalplerle süslemiş, vitrine ingilizce seni seviyorum yazmış, telefona gelen sevgililer günü kampanya mesajlarına ise hiç girmiyorum.

sevgilisi olan herkes bugün mecbur mu akıma uyup sevgililer günü kutlamaya?

sevgiliye en iyi hediyeyi kim aldı gününü geçin.
  • bana yapılan davranış şekli.
    flört aşaması sırf bugün araya girdiği için askıda kaldı. belki de başka flörtleri vardı ve onlardan biriyle kutlayacaktı. dur bakalım akşam olsun blur görüntü netleşsin.

geç gelen edit: ve her şey hd kalitesinde. gece yarısını geçtikten hemen sonra aradı, ne yaptığımı sorup istersem beni alabileceğini söyledi. şaka gibi evet. annesinde maç falan izliyormuş kendisi de, sormadan söyledi. fazla söze gerek kalmamıştı.