• ikinizin de internetten takip ettiği dizinin, görüşeceğiniz hafta yayınlanan bölümünü, beraber izlersiniz diye bekleyip izlemediğini öğrendiğiniz an.
    -ben çıktığı gün izledim o ayrı- *

(bkz: raising hope)
  • tam olarak gittiği andır.
  • eksi sozlukteki sevgilinin daha çok sevildiği an baslıgındaki entrylerin okundugu, okunan her entrynin gogus kafesinizin icindeki kelebekleri ucusturdugu, iş bu entrylerin kendisi ile paylasılmak istendiği ve fakat hic bir entrynin tam olarak "sevgilinin daha çok sevildiği an" hakkında kafanızdaki zibilyon tane tanıma veya verebileceğiniz zibilyon tane örnege benzemedigini farkettiginiz andır.
  • çok yorulmuş, elinizi kaldıracak bile mecaliniz yokken ve o da bir o kadar yorgun olmasına rağmen; elinde bir fincan kahve ile gelip "bu seni daha iyi hissettirir sevgilim" demesi...

(bkz: sevgi neydi)*****
  • uyumaya hazırlanırken, sizi sarması önce.. sarılınca ve eline sütyeniniz diyince, mızıkçı bir çocuk gibi alt dudağını sarkıta sarkıta "bunu hiç sevmiyorum" diye sütyeninizi çekiştirmesi.. siz üşenince, geçiştirmeye çalışınca, "ben böyle yatçam, benim, banane" diye şapşal şapşal mızıklanınca peki demesi (dudak hala sarkık); ama ikide bir elinin oraya gitmesi.. böyle tatlı tatlı çıkaralım bunu diye diretmesi, sizi ikna etmeye çalışması.. sonra en sonunda kurcalaya kurcalaya -güya size çaktırmadan- çıkarması.. sonra oh be diyip sarılması uyuması öyle.. uyuması ya.. öyle.. çok salak..
  • (bkz: her sabah)
  • aldattığı zamandır..

(bkz: 4s kuralı)
  • (bkz: ironi)
  • baba olacak sevgilinin şirinleştiği anlar. karnımla bıdır bıdır konuşması.

-kızıııım, ben senin babanım. babbaa. burdayım bak, vur bi bakiim. hadi kızım vur bi bakalım babanın eline. anne gitti korkma, vur sen.

biri içimde, diğerini de böyle içimde saklayasım geliyor.
  • usuyup size sigindigi andir.
hesabın var mı? giriş yap