• niye sen orospu musun aq
  • tartışacağımız konuya bak (!) ev hanımı günlerinde bile müge anlı'nın kayıp aramaları, devlet hastaneleri skandalları konuşuluyor. bu yazar da sanki sheakespeare önermesi paylaşmış, usul erkan öğretecekmiş...

(bkz: engelle)
  • ayartabiliyorsa, sevgilisi olan insanın linç edilmesi gereken durumdur.

iyi düşünün gençler..

not: iki noktayı mahsus koydum, gençlere hitaben.
  • ayarta bilyorsan onlar sevgili değildir zaten, sevgi bu kadar ucuz değil dostum
  • bu beyanı yapan birine saldırmak durumu çok basitleştirir bence. sahte hesap değilse hiç değilse açıkça niyetini belli ettirmiş diyebilirim. yasağın gizemini de ekledik mi tamamdır.

diyelim ki eşim beni böyle bir kadınla ya da herhangi biriyle aldattı ya da ciddi bir ilişki yaşamaya başladı ve beni terk etti...suçu öteki kadına atmak kendini kandırmaktır. var olduğunu hissettiğimiz pürüzleri görmezden gelmişizdir...ya da zaten evliyiz, çoluk çocuğa karışmışız deyip karşımızdaki insanı sıradanlaştırmak gibi bi lükse kapılmışızdır.

ben kadın gözüyle yazdım ama erkekler için de geçerli. sağlam bir ikiliyi üçüncü şahıs kırıtarak ayıramaz.
  • ne lan bu "yaklaşmayın keserim çocuğu" havanız? ilk yorumu sildiği zaman konunun tamamının silineceğini sanan birinin açtığı başlık.

o tivit adresi çoktan kaydedildi, screenler çoktan alındı. silsen ne olur la?

kimi linç etmeye geldim, kimi linç ettim. kafam çok karıştı şu an :d

he ayrıca kesinlikle ilgi görmek isteyen birinin fikirleri bunlar. kim sordu ki buna neyi ayartmak istediğini? bize ne? ne bok yersen ye. hem sikindirik fikrini paylaşıyorsun hem de "islam toprakları kafasındasınız" geyiği yapıyorsun. islamla alakası olmayan bana bile islamı savundurtacak bu "ünlü olayım da nasıl olursam olayım" kafasındaki insan.

neyse merak etme. ekşi gerekli ilgiyi verecektir sana. burası aptal insanları gündemde tutmak için bire bir ortam. konuyu açan kişi de ekmeğine yağ sürdü bu kişinin zaten. gelsin takipçiler. allahuekber wuhu.
  • nasıl tahrik oluyosan ol, kimi ayartmaya çalışıyosan çalış, bu senin ve ayartılan tarafın derdi, beni ilgilendirmez. bunlar bir yana “ortadoğulular” seni sikovalasın, şu faşist gerici kafayla bir de millete bok atıyosun beyin yoksunu.
    (bkz: siktirgit mal)
  • kendisi eski takipçimdir şaşırtmış mıdır? hayır.
  • ünsüz kişileri niye ifşa ediyosunuz olm forum mu lan burası, üçyüz beşyüz like alan her garip twiti paylaşalım mı burda yani amk?
hesabın var mı? giriş yap