• hayatına daha önce çok çok daha özel ve önemli biri girmiş ve zamanında onun için üzülmüş insandır. o kişi gittikten sonra nice sevgililer gelir geçer ama tüm hüzünler o kişi için tüketildiğinden sonrakilere pek birşey kalmamıştır.
  • terkeden taraftır.

gene de yaşanmışlıklar vardır biraz üzülür insan be vicdansız nankör kedi.
  • muhakkak ki aklinda bir baskasi vardir.
  • artık üzülmemeyi öğrenen insandır, hislerini kontrol edebilen kendini kolay kolay salmayan insan. daha önce yaşadığı ağır tramvalardan sonra nasıl davranması gerektiğini canı acıya acıya öğrenmiştir bu sayede aşta bir çeşit cyborg'dür artık. duygusuz değildir ama biten giden şeyler için kendini yine ve yeniden üzmenin, zarar vermenin anlamsız olduğunu çok iyi öğrenmiştir sadece o kadar.
  • ayrıldığı sevgilinin hiç üzülmediğini bilen insandır. aklı başındadır. ne kadar ekmek o kadar köfte diyendir.

aslanımdır !
  • zaten sevgilisini hayatına hiç alamadığı için yaşadığı, kendisinin bile farkında olmadığı duyarsızlıktır.

n: seni seviyorum.
    m: .........
    n: seni seviyorum dedim. duydun mu?
    m: duydum.
    n: hayatımda senin kadar tepkisiz kız görmedim.
    iç sesim: sanırım artık bir şeyleri doğru yapıyorum.
  • insan değil sevgilisinden, arkadaşından, sevdiği bir kalemi kaybedince bile üzülüyor. eğer on gün bile olsa, birlikte olduğu kişiden ayrılınca üzülmüyorsa; bu işte bir sorun vardır. büyük bir sorun.
  • insanların aklına "sevmiyordur zaten" ikilisini hemen getirten ama her zaman pek de öyle olmayan durumdur. sevdiğiniz halde üzülmüyor ve hatta üzülmediğiniz için kötü hissediyor olabilirsiniz. geçmiş yaşantılar üzülmemeyi öğretmiş olabilir ve artık nasıl olsa her acının geçeceğini biliyor olabilirsiniz.
  • büyük ihtimalle 25 yaşından büyük insandır.
hesabın var mı? giriş yap