• isminden fazlası olan, ergen, yetişkin, olgun farketmez herkese hitap eden, cinsellik problemlerinin psikolojik kökenlerine ve olası çözüm önerilerine değinen ve bunu tamamen bir öğretmen edasıyla tatlı-sert, eğlenceli, komik ama es geçmeden öğreten, bu yönüyle adının hakkını veren dizi.
    bir kere çok eğlenceli. akıp gidiyor. görseller, mekanlar, renkler harika, okul binasına, yeşil doğaya, başrol terapistimizin evinin akarsu manzaralı balkonuna bayıldım... oyunculuklar aşırı samimi. ben sevdim çok eğlendim ve açıkcası tek günde 8 bölümü bitirdiğim gece içimdeki bazı aydınlanmalar, kendimle ilgili fark ettiğim tespitler neticesiyle önce bir coşku sonra da aileme karşı yoğun bir öfke duydum ve bu yoğun duygu durumundan dolayı uyuyamadım. çok şey keşfetmenize anlamanıza sebep oluyor.
    bu diziyi herkes seyretmeli.
    freud izlese alkışlardı.
  • charlie bartlett çakması dizi. içine bolca seks katmışlar hepsi o. geri kalan konu neredeyse aynı.
  • içinde margot robbie ve miley cyrus barındıran, mastürbasyon yapamayan ama seks terapisti bir ergenin başrolünde olduğu netflix dizisi. klişelerin bol olmasına rağmen çok da rahatsız etmiyor. akıyor valla tak tak izledim 8 bölümü. çerezlik dizi denebilir ama 50 dakikalık çerez dizi olur mu bilemiyorum.
  • çok gereksiz zaman kaybı hart hurt kızlarla seks yapan çocuk gidiyor zenci bir ibneyle sevişiyor saçmalığın da bu kadarı ..iğrençsiniz ibneler
  • içinde seks olan (bkz: glee) gibi gençlik dizisi.

yanlız bu diziye sadece eşcinsellik ya da seks üzerinden yaklaşan da kusura bakmasın ama sığdır.
  • karakterleri çok iyi hepsinin ayrı hikayesi var. benim favorim jean daha fazla ön planda olmalı bence çok güzel karakter. en hoşuma giden ise marjinal giyimi ile maeve. 1. sezonun sonuna kadar otis ile maevenin ilişkisi olmasını bekledim ama olmadı, mastürbasyona devam
  • güzel bir netflix dizi.
    vakit geçirmek ve kafa dağıtmak için bire bir.
    --- spoiler ---

finalinde benimde beklentim öpüşme sahnesiydi ama öpüşme ola ile otis arasında olunca bir hayal kırıklığı oldu.
    --- spoiler ---
    eğlenceli ve komik ergen dizisi. tavsiye edilir.
  • maeve’in başarısız bir effy stonem* kopyası olduğu dizi.
  • az önce bitirdiğim dizi
    herkes gibi bende eğlenceli buldum.benve erken yaşlarda izlense bir çok ergene faydası olabilir.
    final bölümü çok dandik değildi ama bende istemezdim öyle bitnesini. daha güzel olurdu belki
  • dertsiz, tasasız; çıtır çerez niyetine izlenip gülünecek gençlik dizisidr ama psikoloji ve cinsellik ile ilgili de tüyolar vermektedir.

nam-ı diğer scully'e saygımız da sonsuzdur.

harika bir soundtrack'i vardır.
    the smiths, ramones, al green, whitesnake, slotface, generation x, ezra furman, saxity, the cure, ve diğerleri.

bir de -burada hormonlar konuşuyor-
    emma mackey'in burada oynadığı karakteri çıkar karşıma, o sarı saçlarına rağmen ilan-ı aşk ederim. bilgisi, imajı, giyimi, kuşamı, aykırılığı vs. dizi geneli düşünüldüğünde gayet uygun bir kötü kız profili yaratmaktadır.

tam eğlenmelik, vakit geçirmelik dizidir.
hesabın var mı? giriş yap