• twitter da görmüş olduğum yardım ve desteğe ihtiyacı olan kişi. yardım için valilik izni mevcut. twitter hesabı @seymaatekinn https://twitter.com/…tatus/1047766151403642881?s=19
  • izin belgesini valiliğe götürdüğünde "iki protez alamıyorsak yuh olsun bize" diye düşünmeyen görevli sorunsalı.
  • umarım ihtiyacı olan yardım kısa zamanda yapılır. gündemde tutmak gerek.
  • yapılabileceklerin her zaman daha fazlası vardır. bir umut yeter hayatı tutmaya.
  • valiliğin yardım etmek yerine, yardım toplayabilir diye onaylı yazı vermesi. cidden adaletini skym dünya gibi.
  • nerelere neler harcanıyor,hayat için hiç bir güzel şey yapılmıyor.inşallah istenen yardım toplanır.
  • yürüyebilmesi, koşabilmesi için bizlere ihtiyacı olan kadın arkadaş.
    daha önce kaval kemiğimi kırmış birisi olarak ne demek istediğini, ne hissettiğini çok iyi, çok derin anlayabildiğim güzel insan, yüreğimiz seninle.
    gerekli ıban: tr84 0001 0005 2766 0101 4950 02
    hesap no: 66010149 - 5002 527- narman - erzurum şubesi
    adı soyadı: şeymanur tekin teyit için

düzenleme: hesap bilgileri eklendi.
  • bu hafta sonu herkes iki bira eksik içerse pazartesi para toplanmış olur diye düşünüyorum.
    hadi millet bi el atalım şu işe
  • up.
  • başlığı yukarıda tutmak gerek.

ayrıca valilik isterse gerekli yardımı ve koşulları sağlayabilir. bu kızın sosyal medyada bu şekilde yardım toplaması beni üzdü.
    sen koskoca valiliksin, bu kıza neden gerekli yardımı ve koşulları sağlamıyorsun?

her neyse umarım kendisi için gereken para toplanmıştır ve istediği protezlere kavuşabilir.
hesabın var mı? giriş yap