• sgk'lı olduğundan şüpheleniyorum. hayatının büyük kısmı türkiye'de geçiyor.
  • rock'n coke 2013'te ciao bella'nın ortasında orkestrayı susturup "taksim everywhere!" diyen müzisyen. allahına kurban.
  • erkekleri zor durumlara sokan dj. bu herif çalmaya başladığı anda kızlar yerlerinde duramıyorlar, ama bunun müziklerine uygun bir erkek dansı yok. ne yapalım? gerdan mı kıralım? göbek mi atalım? ne yapalım? hayır anlamıyorum bir çözüm önerisi varsa gerçekleştirelim.
  • "5 vodka's later i started to feel like a man."

abimiz olur kendisi. stefan abi
  • evlenirsem bi bu adamı bi de tamburada grubunu alıp düğünde piyanist şantör misali çıkartmak istiyorum. balkanlardan çalıyo zaten. ooh millet kudurur valla.
  • balkanlar'ın moby'sidir kendisi... bu gece galatasaray üniversitesi'ni eğlendirmiştir...
  • 9 şubat 2018'de barcelona'da orkestrası bucovina club ile verdiği konserle herkesi costurmuştur. bir şarkıcının sadece 2-3 şarkısını bilmeme rağmen konser boyunca eğlenmiş, durmadan dans etmiş hatta yetmemiş göbek atmış olmama gerçekten şaşırdım. ayrıca konserin son şarkısında insanların sahneye atlamasına izin vermiş, konser sonunda isteyenlerle fotoğraf çekinmiş ve sonra da konser alanına inip (konser bir nevi festival tarzındaydı) içkisini almış ve insanlarla sohbet etmiştir. bunda konserin çok kalabalık olmamasının etkisi de olmuştur belki yaklaşık 200 kişi civarıydı, ama yine de sempatikti. orkestrası da özellikle davulcu amca harikaydı. eğer orkestrası ile tekrar bir konserini görürsem kesinlikle yine giderim.
  • oynak balkan roman müziklerini mixleyen dj. kendisi almandir ve gerçek adı stefan hantel'dır. (bkz: bucovina club)
  • içip gelmiş 3 adam'a (bkz: 3 adam)
hesabın var mı? giriş yap