• sicarken yapilan en faideli multitasking eylemidir.
    erkekler icindir. hortumu tutup yercekimi istikametinde sallana sallana uzayan boka boyle, eylemcileri tazyikli su ile indiren polis gibi dalgalandira dalgalandira vurduracaksin. keseceksin boku ortadan...
  • sadece erkeklerin becerebilecegi multitasking marifeti(!).
  • bilgisayar oyunudur.
    basur memelerine dikkat. onlara carpan sidik -10 puan.
  • ereksiyon aninda i$emekle beraber yapabilenin boyunu uzattigi soylentisi kulaktan kulaga yayilan eylem. o kadar yararliymi$...
    (bkz: boyun uzadi mi diyaloglari)
  • statik ve dinamik olarak ikiye ayrilabilen olgu.

o esnada bok a$agi itiliyorsa dinamik, sabit sarkiyorsa statik bir eylemdir.
    du$unelim.
    sidik bir noktada bitecektir ve ortada kopartilacak bir blok var. misyon bu olsun.
    ne yapmak lazim?
    hep ayni noktayi vurmak lazim. farkli noktalara sidik vurmak mermiyi bo$a atmaktir.
    statik durumda hortumu da statik tutmak ve kipramamak, dinamik durumda ise hortumu bok hizi ile ayni hizda acilandirmak gerekir ki hep ayni noktaya keser vurulsun...
  • hep ayni noktaya degil farkli noktalara ati$ yapmanin da ba$ariya ula$tirabilecegini inandigim eylem. vurulan hedef farkli noktalardan da darbe alsa sallanmaya ba$layacagindan, bu sallanmanin yapacagi gerilim ile kopma ihtimali artacaktir. nokta ati$i yapmak daha uygun da olsa yaylim ate$i de bu yonden ba$arili bir sonuc verebilir. yalniz $arapnellere dikkat derim ben...
  • kafamı karıştıran eylemdir. ha ne anlamadım? sıçıcaz aynı anda işerken boku da vurup (deliğinde kapak olan tuvalette tak, klozette clup sesi çıkarıcaz) düşürcez. pipimiz varsa sanırım daha kolay olcak.
    şimdi işerken sıçmak zordur çünkü işerken ve sıçarken kullandığımız başka kaslar olmasına ramen ortak olan kaslar da vardır. bunlardan bazıları işerken gevşer mesela, sıçarken de kasılır. şimdi kasılsın mı gevşesin mi şaşıran kas durur bakar yukarı "napıyon la mua goduum" der hoş değil. sidikle vurduğumuz bokun kime ait olduğu da önemlidir bu durumda şimdi başkasına aitse tuvalet deliğinden aşağı indiririz ama o kadar kuvvetli tazik için napılır (bkz: hortumun ucunu sıkıp taziğini arttırmak) bilemedim şimdi. eğer vurcağımız bok kendi götümüzdeyse eehh yeter içim sıkıldı. bu kadar işte.

kendimden tiksindim yeminle.
hesabın var mı? giriş yap