• "beeen deli değilimaaaaaaaaaaaaaahahahahaa!!"

(bkz: ikna edemedi)
  • tüylerim diken diken 3 kere üst üste izledim.

güzel bir oyunun final sahnesinde loşlaştırılmış tiyatro sahnesinde izleseydim orgazm olurdum.

2 gr beyniyle burda komiklik yapan bebeleri altına sıçırtmış, siktirin gidin uzakta oynayın amk.

sikko dizi oyuncularından biri şunun yarısını oynasa ne üstatlığı kalırdı ne efsaneliği. yalamadık yerini bırakmazdınız.

cahil danalar.
  • cüneyt arkın filmlerindeki dayak yiyen figüran taklidi. aynısı olmuş ellerinize sağlık.
  • zannımca gayet güzel okumuştur. bir şiiri güzel okumanın yolu vurgu ve tonlamanın yanında jest ve mimiklerden de geçer. seslendiren şahsiyet tüm bunları hakkıyla yapmış, şiiri resmen yaşamış. öyle bir performans sergilemiş ki sizi bile deli olduğuna ikna etmiş.
  • şak şak şak - mıhteşem mıhteşem...
  • tek sıkıntısı üzerindeki mustafa kemal baskılı kıravat olan adam. konsepte uymamış. daha salaş ve koyu giyinmeliydi.

aynı şeyi erdal beşikçioğlu yapınca güzel diyorsunuz, tanınmamış adamı görünce taşak geçiyorsunuz. yok öyle yağma.
  • şimdi hanımefendilere ayıp olacak ama bu başlığa yazanların topunun a.q
    adam şiir okumuş işte, içten okumuş illa komiklik mi yapmak gerekiyor yok kravatı yok cinnet yok bilmem ne.
    yeni nesilin temel sorunu bu. biz yaşlandık artık. la oğlum şunu unutmayın senin ne hissettiğinden ziyade o adamın o şiiri okurken ne hissettiğini düşündün mü hiç, o sakalları,o saçları nasıl ağırttığını düşündün mü, hayatında neler yaşadığını, belki şiiri bile dinlemedin ama varsa yoksa bir komiklikler bir şakalar. okusun olum adam, başkası çıksın daha iyisini okusun, diğeri çıksın daha kötüsünü yazsın böyle böyle ilerler toplumlar. isiz ajun kaldı mu dan, nazım'ın putları yıkıyoruz kampanyasına geldi böyle böyle toplumlar. bırakın yeterki üretsinler. iyi veya kötü üretim, boş boş durup ona buna laf çakmaktan yeğdir.
    bu entri han duvarlarını ortaokulda ezbere okuyan ve heyacandan kelimelerin bazılarının sırasını karıştırıp notunun yarısı kırılan bir eğitim öğretim sistemi mağduru tarafından yazılmıştır.
hesabın var mı? giriş yap